Кличко: Реконструкція дитсадка для дітей з особливими потребами завершена на 75%

Віталій Кличко перевірив, як ідуть роботи з реконструкції дошкільного навчального закладу № 652 в Дарницькому районі столиці.

Кличко: Реконструкція дитсадка для дітей з особливими потребами завершена на 75% - image klychko on https://kyivtime.co.ua

Про це повідомляє прес-служба голови КМДА.

“Сьогодні ми оглянули, на якій стадії реконструкції цей дитсадок в Дарницькому районі. Роботи тут ведуться повним ходом, об’єкт готовий приблизно на 75%”, – зазначив Кличко.

“Це незвичайний садок, оскільки призначений для дітей з особливими потребами. Стара будівля закладу стояла занедбана більше 20 років. Тепер це буде фактично нове приміщення – сучасне й комфортне”, – наголосив мер столиці.

Він зазначив, що вже в третьому кварталі 2019 року новий дитсадок зможе приймати маленьких вихованців. Розрахований він на 210 дітей (11 груп). В садочку будуть облаштовані приміщення для навчальних, музичних, фізкультурних занять та ігор, комп’ютерна кімната і кімната з Lego, майстерня для образотворчого мистецтва, басейн, медичний блок.

“Зробимо так, щоб кожній дитині тут було комфортно і цікаво”, – зазначив Кличко.

Також у приміщеннях дитячого садка передбачений повний доступ для маломобільних груп. Зокрема, вже встановлюють ліфт. Зал з басейном викладуть спеціальними неслизькими кахлями. У садочку застосовують новітні технології з енергозбереження, встановлять LED освітлення.

“Діти – це наше майбутнє. Забезпечити умови для їхнього виховання і навчання, підготувати до дорослого життя – це не тільки наш обов’язок, але й наші інвестиції”, – зазначив Кличко.

Щорічно місто виділяє все більше бюджетних грошей на освітню галузь. У минулому році на освіту виділили понад 15 млрд гривень – майже третина бюджету столиці. Цього року заплановано видатки галузі на рівні майже 18 млрд.

Всього за 4 роки в Києві побудували або повністю реконструювали 7 шкіл і 22 дитсадка. Цього року міська влада планує побудувати в столиці один садок з нуля, повністю реконструювати 7 садків і 5 шкіл.

 • 13
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  13
  Shares

За темою: