Кличко: Капітальний ремонт вул. Володимирської за планом буде завершено наступного року

Кличко: Капітальний ремонт вул. Володимирської за планом буде завершено наступного року - image 6d0969a2b98c0bdd5b11e0ed6c00efcc on https://kyivtime.co.ua

Капітальний ремонт вулиці Володимирської за планом буде завершено в травні-червні наступного року. І столичній владі не буде соромно за якість проведеного ремонту.

Про це завив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції вже здійснених робіт з капітального ремонту вул. Володимирської і Льва Толстого.

Мер Києва нагадав, що роботи на вул. Володимирській від вул. Льва Толстого до вул. Б. Хмельницького почали цього року.

“Це одна з центральних вулиць столиці. І тут однозначно потрібен був ремонт – тротуари й проїжджа частина були в жахливому стані”, – сказав Віталій Кличко.

Тут вже провели фрезерування асфальтобетонного покриття проїжджої частини, замінили люки і зливоприймачі, влаштували двошарове асфальтобетонне покриття і розмітку, встановили бордюрний камінь. Зараз тривають роботи з облаштування тротуарів з допомогою ФЕМ і антипаркувальних стовпчиків, які планують завершити до кінця року.

У той же час капітальний ремонт не стосується частини вулиці Володимирської, вимощеної бруківкою.

У 2018 року будуть продовжені роботи на ділянці від провулка Рильського до Андріївського узвозу.

“Поки дозволяють погодні умови, то ремонтні роботи тривають. А завершаться вони в кінці травня – на початку червня наступного року. І можу вас запевнити, що нам не соромно за якість тих робіт, які будуть здійснені. Щодня ми контролюємо хід робіт”, – зазначив Віталій Кличко.

Що стосується вул. Льва Толстого, то було відремонтовано ділянку від вул. Велика Васильківська до вул. Тарасівська. Здійснили роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття проїжджої частини, встановлення бортових каменів. Також замінили люки і зливоприймачі. Розпочато роботи з озеленення прилеглої території та нанесення дорожньої розмітки.

“Ми робимо не тільки нове дорожнє покриття, але і встановлюємо нове сучасне освітлення, яке дозволяє значно економити кошти. Використовуємо інші ноу-хау”, – підкреслив мер столиці.

Віталій Кличко також висловив надію, що парламент найближчим часом прийме закон, який дозволить нарешті навести порядок з паркуванням у містах, і на відремонтованих тротуарах не стоятимуть машини, не будуть займати смуги для руху на оновлених столичних дорогах.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment