Календар подій, епохальні фото й купа натхнення: добірка цікавих телеграм-каналів

Календар подій, епохальні фото й купа натхнення: добірка цікавих телеграм-каналів - image telegram on https://kyivtime.co.ua

Знайомимо вас із каналами, які можуть допомогти в професійному розвитку, надихнути на творчість чи дати поживу для роздумів. Канали — просто казка, один цікавіший за інший:

@calendarday — телеграм-календар, суперкорисний канал зі своїм власним візуальним обличчям. Дописи на цьому каналі не сплутаєте ні з яким іншими. Почніть свій день з календаря, адже кожен день особливий! А що сьогодні?

@the_old_chestнетривіальні факти, технологічний прогрес, цікаві інсайти та нотки культури. А ще у них виходять переклади крутих статей.

@retrospective_photo — тут епохальні знімки людства розкажуть свою історію. Подивись!

@Kyiv_Live — фактично це наші колеги, тільки в телеграмі. Вони розповідають про найголовніші новини Києва, України та світу. Про все важливе — з любов’ю до Києва.

@designarium_ua — простір, де розуміють, що “лого, як в Apple” – це не ТЗ, а зробіть “на вчора” – не дедлайн. Тут ви не навчитесь дизайну, але точно отримаєте відгук на ваші роботи, поради відносно розвитку у дизайні, підтримку та розуміння.

За темою: