Ірпінський міський голова звинуватив рух «Чесно» у брехні

Фінансуючись авторитетними міжнародними організаціями, цей громадський рух використовує кошти донорів, щоб банально розправлятися з політичними опонентами.

Про це пише Ірпінський міський голова Володимир Карплюк у блозі на сайті “Кореспондент”.

“Багато політиків після “наїздів” з боку руху “Чесно” відмовчуються, аби ще більше собі не нашкодити. Втім, я не мовчатиму, адже ті організації, що фінансують цей рух, повинні знати правду. Особливо активно використовує рух “Чесно” його багаторічна координаторка, екс-журналістка Ірина Федорів. Використовує, здебільшого, для боротьби зі мною та членами і депутатами політичної партії “Нові Обличчя”, яку я очолюю. На сайті руху “Чесно” майже кожна стаття Ірини Федорів присвячена саме мені, місту Ірпінь та моїм однопартійцям. Чи співпадіння це? І чи знають платники податків США та ряду європейських країн, як фінансована ними Ірина Федорів за їхні кошти намагається розправитися з командою міста Ірпінь, яке своїм прикладом показало, що Україна має право на успіх та розвиток?”, – пише пан Карплюк.

Читайте також: В Ірпені машина збила дівчинку, стан украй тяжкий

Міський голова Ірпеня пише, що журналісти руху “Чесно”, називаючи його корупціонером та фігурантом розслідувань антикорупційних органів, не наводять документів, а посилаються “як самі зазначають, тільки на «інформацію журналістів»”. При цьому “журналістами”, на яких посилається автор матеріалів про Карплюка виступає сайт, який належить самому автору матеріалів про Карплюка.

Далі Володимир Карплюк заперечує за пунктами звинувачення, які висувають на його адресу представники “Чесно”.

“Виникає питання, то чому ж рух, який вимагає чесності від інших, так нахабно бреше сам? І чому рух “Чесно” фінансує чорномедійну діяльність Федорів, яка за рахунок платників податків США бореться з політичними опонентами та власними політичними фобіями? Чесної відповіді, думаю, ми не отримаємо…”, – підсумовує Ірпінський міський голова.

Читайте також: Під Києвом дерево впало на машину просто під час руху (ВІДЕО)

 • 13
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  13
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою: