Інна Костиря увійде до фракції «Слуги народу»

Після обрання народним депутатом Інна Костиря увійде до фракції “Слуги народу”, тому що поділяє ідеї Володимира Зеленського, з якими він йшов на президентські вибори.

Інна Костиря увійде до фракції «Слуги народу» - image 916222_2_w_590 on https://kyivtime.co.ua

Про це вона заявила під час зустрічі з виборцями на 91-му виборчому окрузі в Київській області, інформує Газета.

“Я поділяю принципи, з якими йшов на президентські вибори Володимир Зеленський. Знаю його особисто. Спілкувалася з ним, до того як він став політиком. Він подобається мені як людина, і з таким президентом я хочу будувати нову Україну. Але якщо партія влади буде пропонувати закони в інтересах олігархів, я буду голосувати проти”, – наголосила вона.

Костиря також підтримує ініціативу президента України Володимира Зеленського провести дострокові виборів в органи місцевого самоврядування, щоб змінити всю систему влади, а не тільки її окремих представників.

“Наша влада на місцях обросла кумівством і круговою порукою. Тому ми постійно стикаємося з корупцією і безкарністю, а думка простих людей просто ігнорується. Я згодна, з командою Зеленського, що свіжі огірки краще солоних”, – сказала вона.

15 липня представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук повідомив в ефірі телеканалу ICTV, що Зеленський наполягає на повному, а не частковому перезавантаженні діючої системи влади. “Якщо ти кинеш свіжий огірок в бочку з кислими огірками, він стане кислим огірком”, – сказав Стефанчук

Інна Костиря очолювала Національний палац Україна, де неодноразово виступав “Квартал 95”. Під час президентства Петра Порошенка Костиря була усунена, а замість неї призначений Роман Недзельський, чоловік куми Порошенка Оксани Білозір. Вигравши всі суди, Костиря так і не відновлена на посаді.

У своїй програмі Інна Костиря обіцяла підтримувати закони, спрямовані на виконання рішень судів щодо матеріальної компенсації пільговим категоріям (“чорнобильцям”, “афганцям”, інвалідам, військовослужбовцям, ветеранам, пенсіонерам, інвалідам, дітям-сиротам та ін.); надання довгострокових кредитів сім’ям для будівництва або придбання житла; розвиток виробництв, в першу чергу сільськогосподарського, на території Фастівського, Макарівського, Києво-Святошинського, Сквирського районів.

 • 38
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  38
  Shares

За темою: