Інна Костиря: КОДА має переїхати до Фастова

Київська обласна державна адміністрація має переїхати зі столиці до Фастова.

Інна Костиря: КОДА має переїхати до Фастова - image photo_2019-07-12_19-24-31 on https://kyivtime.co.ua

Таку думку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловила кандидат у народні депутати по 91-му виборчому округу на Київщині Інна Костиря.

Нещодавно президент Володимир Зеленський призначив нового очільника Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріана. Окрім того, що країною в цілому і Київською областю зокрема котяться нові призначення, варто зазначити, що президент наголошує не тільки на персоналіях, а і на офісах адміністрацій областей, які, на його думку, мають змінити місце розташування.

Володимир Зеленський, наголосив новому губернатору Київської області, що його офіс має знаходитись не в Києві, а у області, адже, президент переконаний, що для того, щоб розуміти проблеми області – потрібно знаходитись там.

З цього приводу також висловилась кандидат в народні депутати по одномандатному 91 округу Інна Костиря.

«Я повністю підтримую ініціативи президента, дійсно, важко з Києва розуміти проблеми Київської області, адже попри те, що усім здається, що усе поруч і проблеми і завдання однакові – це не так! Хочеться наголосити, щоб це не було формальним виконанням доручення Президента, чи імітацією наближення влади до народу, пропоную перенести Київську обласну державну адміністрацію не до Ірпіня, де все зручно, гарно, відлаштовано, а наприклад до Фастова де і місто і люди дуже потребують уваги влади», – зазначила кандидат.

За її словами, вона вже спілкувалася з цього питання з місцевими жителями і вони повністю розділяють цю думку.

«Кажуть: «нехай влада подивиться, як ми тут живемо». Дійсно, проблеми таких містечок як Фастів мало цікавили попередню владу, адже окрім соціально-економічних проблем міста, тут банально немає доріг. І, думаю, якщо новий губернатор декілька днів поїздить на роботу до КОДА, яка буде розташована у Фастові, він на собі відчує критичність та невідкладність вирішення проблем Фастова та місцевих жителів», – резюмувала Інна Костиря.

 • 49
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  49
  Shares

За темою: