Гарячої води може не бути: киян суворо попередили про необхідність сплатити борги

Компанія “Київенерго” наполягає на необхідності сплати заборгованості за газ, опалення і гарячу воду до 1 серпня.

Інакше більша частина столиці може залишитися без гарячої води не тільки влітку, а й восени.

Про це ідеться у повідомленні “Київенерго”.

“Кияни мають сплатити борги за гарячу воду та опалення на рахунки «Київенерго» до 1 серпня 2018 року. Оплата клієнтів автоматично перераховуються на спецрахунки Ощадбанку для оплати боргів за газ.

У зв’язку з відмовою НАК «Нафтогаз Україна» підписувати контракт із КП «Київтеплоенерго» через невирішену ситуацію з боргами за газ погашення боргів протягом найближчих двох місяців є запорукою стабільності енергопостачання столиці.

Зараз борг Києва за тепло та гарячу воду сягає 4,8 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення і ЖЕО столиці – 3,2 млрд грн. Борги державного і місцевого бюджету складають 190 млн грн, інших споживачів – 349 млн грн. Борги державного бюджету з компенсації пільг і субсидій, а також різниці в тарифах досягли майже 1 млрд грн. Водночас борг Києва за газ перед НАК «Нафтогаз України» становить 3,8 млрд грн.

Нагадаємо, з 1 травня консультації з питань гарячого водопостачання та опалення надають 11 Центрів комунального сервісу (ЦКС) та контакт-центри за тел. 247-40-40 та 1557. Оплатити борги за спожиті до 1 травня опалення та гарячу воду «Київенерго», клієнти можуть через платіжні інтернет-системи та банківські відділення. Реквізити «Київенерго» та особові рахунки клієнтів залишаються незмінними”, – сказано в повідомленні.

За темою:

Leave a Comment