Експерт спрогнозував, чи захочуть футбольні фани повернутися до Києва після нашої «гостинності»

Безумовно, головна подія травня-2018 в Україні – фінал Ліги Чемпіонів – видається особливо важливою з погляду іміджу й розуміння європейського позиціонування країни.

Експерт спрогнозував, чи захочуть футбольні фани повернутися до Києва після нашої «гостинності» - image nsk on https://kyivtime.co.ua

Про це пише політичний експерт Віктор Міллер у блозі на “УП”.

“За нормальною логікою, всі задіяні міністерства і відомства повинні були скоординувати роботу щоб гарантувати безпеку, логістику, комфортне розміщення, проведення матчу і, власне, найголовніше – бажання туристів ще раз приїхати в Україну.

Спершу Київ розсмішив вболівальників цінами на готелі, які злетіли в деяких випадках до 10 разів і доходили до 300 тисяч гривень за ніч.

Аргументація типу “гроші дуже потрібні і живемо один раз” не приймається. Свідомі громадяни стали об’єднуватися в групи і

Після цього частина фанатів і вболівальників “Реала” вирішила відмовитися від поїздки на фінал. Але, судячи з усього, організаційних і практичних висновків не було зроблено.

Далі – більше: аеропорт “Бориспіль” не знайшов можливість прийняти рейс з уболівальниками з Ліверпуля. Міністерство транспорту, захоплене Hyperloop, і керівництво аеропорту “Бориспіль”, зайняте боротьбою з лоукостерами, не змогли забезпечити логістику уболівальникам.

Тисячі туристів, готових витратити валюту в Україні, змушені були відмовитися від поїздки і здати квитки.

Можливо, 25 травня, дізнавшись про побоїще в ресторані Rooster, вони не пошкодують про це?

Як в кілометровій зоні безпеки навколо НСК “Олімпійський” банда молодиків у балаклавах могла побити уболівальників з Ліверпуля і безкарно піти?

Іноземних туристів і навіть дипломатів б’ють в Києві не вперше. Пам’ятаєте англійця з яскравою зовнішністю або співробітника американського посольства?

МВС довгий час загравало з радикалами, називало це проявом громадянської позиції небайдужих громадян. В результаті маємо розгул тітушкоподібних бойовиків, які беруть на себе право “вирішувати”, що правильно, а що ні.

А саме МВС ми всі делегували право на застосування сили на вулицях проти хуліганів і порушників громадського порядку.

Це на тлі заяв ІДІЛ (швидше за все, філія в РФ) про підготовку терактів під час матчу?

Безумовно, Україні як країні в стані війни непросто гарантувати безпеку заходу такого масштабу, але якщо ми взяли зобов’язання перед європейськими партнерами і хочемо бути рівними серед рівних, то маємо забезпечити.

Це – іспит для Києва як європейської столиці.

З контрольної у організаторів поки що “незадовільно”. Впевнено йдемо по граблях.

Не знаю, чи допоможуть прикордонники розфарбованими обличчями в “Борисполі”, але сподіваюся, що тим, хто вже долетів, у нас сподобається.

Просто люди у нас добрі, гостинні й чарівні. Тільки на них надія”, – підсумовує автор.

За темою:

Leave a Comment