Зв’язка Мураєва з СБУ спрацювала проти опозиції, – блогер

Зв’язка народного депутата і лідера партії «Наші» Євгена Мураєва зі Службою безпеки України спрацювала, і тепер його доноси знищують об’єднану опозицію.

Зв'язка Мураєва з СБУ спрацювала проти опозиції, - блогер - image b06 on https://kyivtime.co.ua

Про це у своєму Facebook написав блогер Олексій Вороненко.

«Що вам сказати, друзі? Доноси Мураєва не минули марно і вже знищують опозицію. Наскільки мені стало відомо зі своїх джерел, за його скаргою в СБУ деякі його колишні соратники з нової об’єднаної партії «Опозиційна платформа – За життя» викликані на допити в рамках слідства Служби безпеки», – заявив Вороненко.

Він нагадав, що в середині грудня Євген Мураєв в прямому ефірі звернувся до глави СБУ Василя Грицака, зробивши заяву щодо члена ОТЗЖ Віктора Медведчука.

«У політику йдуть партії, які очолюють люди, які є контактними особами президента РФ. Тому, якщо вам дійсно хочеться знайти “п’яту колону” і “руку Кремля”, ви далеко не ходіть, у вас все перед очима», – процитував Мураєва блогер.

На його думку, в тому, що лідер «Наших» тісно співпрацює зі Службою безпеки, сумніватися не випадає.

«І ось тепер допити… Як видно, зв’язка Мураєва з СБУ спрацювала. Чому у мене немає сумнівів в тому, що це саме зв’язка? Тому що його якось дуже легко і швидко зареєстрували в президенти і видали посвідчення. І ніхто при цьому не зацікавився його минулим, його доходами, капіталами в такому молодому віці, його активами. Буквально за місяць він створив нібито з нічого партію, телеканал… І нікому немає діла, ніхто його не перевіряє, все у нього йде гладко», – зазначив Олексій Вороненко.

Втім, за його словами, в результаті Євген Мураєв від співпраці з СБУ нічого не виграє.

«Особисто мені очевидно, що Мураєв отримав “зелене світло” по всіх фронтах. І тепер пре на всіх парах і без перешкод. Так, він втратив прихильність Кремля, в результаті навіть потрапивши з російський список санкцій. Але його зв’язка з СБУ, очевидно, від цього тільки зміцнилася. Шкода тільки, що Мураєв не розуміє, що сам від цього в підсумку нічого не отримає. Розчарування буде болючим», – підсумував блогер.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: