Добірка цікавих телеграм-каналів, де кожен знайде собі інформацію до душі

Що в роботі фрілансера головне? Так, бути фахівцем своєї справи, це зрозуміло.

А ще головне — бути людиною широкого кругозору, цікавитися всім новим, у різних галузях. І як нам пощастило, що дізнаватися це нове можна завдяки інтернету, і зокрема — телеграму!

Наша команда постійно шукає канали, які можуть допомогти в професійному розвитку, надихнути на творчість чи дати поживу для роздумів. І сьогодні ми приготували для вас чергову добірку з нових ідей для саморозвитку. Канали — просто казка, один цікавіший за інший.

Вірите в магію? Чи лише в фокуси та шарлатанство? Ми не були б такі категоричні. У світі багато незбагненного, і деякі люди точно мають здібності, пояснити яких логікою не можна. Тож запрошуємо на канал @magicspace_angels — тут розповідається про різні види магії і те, як вона може допомогти в покращенні життя.

Фрілансери часто подорожують або навіть живуть певний час у різних країнах та містах. Канал @amazing_ph розповідає про дивовижні місця світу. Завдяки дописам у цьому каналі дуже легко вибрати дестинацію для своєї наступної подорожі чи закохатися у місто свого нового життя. Насолоджуйтеся красою щодня!

Серед фрілансерів, хоч як дивно, близько половини — чоловіки. І для вас, друзі, ми знайшли канал @TheMensHealth. Цей канал — про те, що таке чоловічий погляд на життя, роботу, стосунки, секс, проблеми, і все інше, без чого не можна уявити повсякдення сучасного чоловіка. Справжній закритий клуб справжніх українських чоловіків. Жінок, як на Січ, не пускають.

Наступний канал сподобається любителям історії та фотографії. @retrospective_photo — це епохальні знімки, які зафіксували найнеймовірніші миттєвості історії людства. Фотографії з минулого — це багатюще джерело нових вражень та ідей. Не марнуйте нагоди зануритися у це джерело!

А канал @the_old_chest — це справжня скарбниця нетривіальних фактів, новинок технологічного прогресу, цікавих інсайтів і культурних артефактів. Якщо вам здавалося, що тотальний контроль на робочому місці можливий тільки в Китаї, то — ніт. Таке буває ще й… Де? Дізнайтеся на цьому каналі.

Нагадуємо, що наш канал у телеграмі можна знайти за цим посиланням. На каналі Фрілансер UA публікується значно більше матеріалів, ніж на сайті, тому найвдаліший вибір — підписатися на наш канал, щоб нічого не пропустити.

А ще ми маємо ютуб-канал: Підпишіться на ютуб-канал Фрілансер UA

За темою: