Депутати Київської обласної ради відзначилися бійкою (ФОТО)

26 вересня у сесійній залі Київської обласної ради спалахнув гострий конфлікт між кількома депутатами.

Депутати Київської обласної ради відзначилися бійкою (ФОТО) - image 7-4-800x445 on https://kyivtime.co.ua

Як інформує “Український репортер“, на підлозі опинився депутат Хахулін. Він знепритомнів, йому знадобилася допомога лікарів.

Владислава Хахуліна нібито вдарив колега Віталій Карлюк, а сталося це після штовханини біля трибуни.

Цього дня облрада зібралася на позачергову сесію. На порядку денному — головне питання: про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 26 грудня 2016 року “Про бюджет області на 2017 рік”.

Депутати Київської обласної ради відзначилися бійкою (ФОТО) - image DSC_6296 on https://kyivtime.co.ua

Суб’єктом подання виступила облдержадміністрація. Доповідати мав керівник департаменту фінансів КОДА Олександр Даценко, а співдоповідач — голова постійної комісії облради з питань бюджету та фінансів Ольга Бабій.

Депутати Київської обласної ради відзначилися бійкою (ФОТО) - image DSC_6392 on https://kyivtime.co.ua

Щойно депутати розпочали роботу, як спалахнула суперечка — чи має право позачергова сесія розглядати низку питань, які не обговорювалися раніше. Згадали принагідно й те, що облрада вже протягом кількох років працює без затвердженого регламенту. Слово узяв голова КОДА Олександр Горган, який переконував колег, що жодних обмежень для розгляду важливих питань не повинно бути, мовляв, цим порядком денним не порушено закон. Іноді депутати зривалися на підвищений тон, дорікали декому в прогулах сесійних засідань, у фальсифікаціях. Чулися заклики не ганьбитися, не підвищувати голос один на одного.

Депутати Київської обласної ради відзначилися бійкою (ФОТО) - image DSC_6412 on https://kyivtime.co.ua

Виникла й несподіваванка: депутати від БПП “Солідарність” Лев Парцхаладзе й Андрій Пещерін заявили, що з їхніми картками для голосування виникла якась технічна проблема. Голова облради Ганна Старикова оголосила технічну перерву.

А після перерви й виник вже згадуваний “бій”. Звичайно, на часі — версія про затяжний конфлікт між БПП “Солідарність” і “Батьківщиною”. На підлозі опинився депутат від “Батьківщини” Хахулін. Не важко здогадатися, що “Батьківщина” (а фракцію в облраді очолює Ганна Старикова) вдаватиме скривджених.

Депутати Київської обласної ради відзначилися бійкою (ФОТО) - image DSC_6266 on https://kyivtime.co.ua

Водночас цей боксерський “хук” сьогодні явно не на користь пропрезидентській фракції. Адже, як можна прогнозувати, голова КОДА Олександр Горган сподівався, що позачергова сесія підтримає його кардинальні зміни до фінансування області (гроші мають іти напряму містам, громадам). Але для цього Горгану потрібна більшість у сесійній залі. В області держава винна бюджетникам десятки мільйонів гривень. Особливо борги дошкуляють медицині. Але стабільній роботі області заважають політичні ігрища. Багато хто з регіональних політиків прикривається турботою про народ, а насправді турбується про свій імідж, починає втілювати в життя передвиборчі тактику й стратегію. Словом, до політичного спокою у столичній області ще далеко.

Леонід Фросевич
Фото Олексія Іванова

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment