Депутат: Основним джерелом проблем киян є міська влада

Київська міська рада затвердила скандальний детальний план території на Троєщині, який передбачає забудову багатоповерхівками десятків гектарів.

Депутат: Основним джерелом проблем киян є міська влада - image holosuvannja on https://kyivtime.co.ua

Передбачено побудувати майже 900 000 метрів квадратних житлової площі. Фракція “Свободи” не голосувала за таке рішення.

Позицію фракції пояснює депутат Денис Попов:

“На моє глибоке переконання, місія органів місцевого самоврядування – робити життя мешканців комфортним, місто красивішим та привабливим для туристів. Створювати сприятливі умови для підприємців, залучати в місто інвесторів для створення сучасних викокопродуктивних робочих місць.

Сприяти розвитку культури та мистецтва, дбати про екологію та місця відпочинку. Опікуватися маломобільними та малозабезпеченими верствами населення.

Створювати об’єкти інфраструктури, запроваджувати сучасні енергоефективні технології в життєдіяльності, тощо тощо… Якщо коротко – розвивати населений пункт заради комфорту всіх категорій мешканців.

У випадку з Києвом – все навпаки. На сьогодні основним джерелом проблем киян є міська влада, яка тимчасово опинилась в руках президентської політсили під очільництвом Кличка.

За роки життя “по-новому” кричущих випадків нехтування інтересами Київської громади – безліч.

Будівництво на м Героїв Дніпра, забудова Осокорків, Святошина, безлад в галузі благоустрою, громадського транспорту, паркування та енергопостачання…

Київські новини часто нагадують зведення з війни – поліція, тітушки, протести громади, пробити голови та зламані кінцівки киян.

Маршу рівності в Києві – так. Музею на Поштовій – ні! Кияноненависницька позиція влади в місті – цілком послідовна.

Сьогодні в довгому переліку ККК – капостей Кличка киянам додалася нова сторінка – ДПТ “Троєщина”, який передбачає, зокрема, забудову багатоповерхівками десятків гектарів навколо Троєщини.

Передбачено побудувати майже 900 000 (дев’ятсот тисяч) метрів квадратних житлової площі. Кому з троєщинців це допоможе? Авжеж…

В разі реалізації об’єктів, передбачених цим ДПТ, Троєщина перетвориться в бетонне гетто, з якого важко виїхати та важко повернутись.

На моє глибоке переконання, місія органів місцевого самоврядування – робити життя мешканців комфортним, місто красивішим та привабливим для туристів” – наголошує Денис Попов.

 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

За темою: