Чудернацькі звірі і птахи Марії Примаченко “ожили” в мультсеріалі – де подивитись

Перший епізод мультсеріалу оприлюднили на YouTube-каналі студії.

Творці мультфільму кажуть, що прагнули відтворити не тільки візуальний стиль Марії Примаченко, а й емоційну атмосферу творів — анімація передає веселий настрій глядачам, який відчувається і в більшості картинах художниці.

Деякі герої “Дивосвіту” майже повністю повторюють свій оригінальний художній образ з картин, але є й такі, що зазнали певних змін. Для повного розкриття сюжету були створені і нові персонажі. Все це вже можна на власні очі побачити у першому епізоді.

Як зазначається, мультсеріал орієнтований на дітей молодшого шкільного віку, але буде цікавим і дорослим шанувальникам української анімації. Його створюють як посібник для малечі з відповідями на складні питання: що таке дружба, повага, пізнання тощо.

До творчої команди анімаційного проекту долучилися: режисерка Марина Медвідь, аніматор Михайло Титов, сценаристка Марина Меднікова, композитор Петро Тихонов, продюсер Євген Татарінов, а також відомий український художник-постановник Едуард Кирич. Ролі озвучували: Олеся Чечельницька, Катерина Сергеєва, Роман Чупіс, Анастасія Жарнікова.

Перший епізод знято за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також: В Києві покажуть виставу, під час якої можна відчути себе в гостях у Марії Примаченко

Нагадаємо, до 30-річчя Незалежності України на Співочому полі відбулась виставка квітів “У всесвіті Марії Примаченко”, на якій із квітів створили картини та 3D композиції за мотивами творчості української художниці: міфічних тварин, дивовижних птахів, квітів і сюжети сільського побуту в сучасній інтерпретації.

Сообщение Чудернацькі звірі і птахи Марії Примаченко “ожили” в мультсеріалі – де подивитись появились сначала на Великий Київ.

За темою: