Чому можна не платити за комунальні: досвід адвоката

Відома українська адвокатка порадила українцям не платити за комунальні послуги й пояснила чому.

Чому можна не платити за комунальні: досвід адвоката - image taryfy on https://kyivtime.co.ua

На власному каналі в Ютьюбі Тетяна Монтян показала свої квитанції за комунальні послуги й сказала, що її борг за опалення і гарячу воду становить 17 тис. грн, крім цього вона має заборгованість за попередні періоди в розмірі 44 тис. грн за гарячу воду й 32,8 тис. грн за опалення.

За її словами, вона свідомо кілька років не платить за опалення й гарячу воду, бо завищені тарифи встановлені національним регулятором у неконституційний спосіб. Як приклад вона наводить факт подання Верховного суду до Конституційного суду з цього питання.

Монтян стверджує, що вона не платить за комуналку й не радить іншим українцям, і якби всі не платили, то бенефіціари схеми “Ротердам+”, можливо, переглянули б свої апетити в бік зниження.

Як запевняє адвокатка, незважаючи на борг у 77 тис. грн, їй нічого не загрожує, бо в її будинку технічно неможливо в окремо взятій квартирі відключити гарячу воду й опалення.

Монтян пояснила, що платити не має наміру, а стягнути з неї гроші монополісти можуть тільки після рішення суду, причому вона буде стверджувати, що з моменту звернення Верховного суду до Конституційного суду і до закриття цього провадження тариф був встановлений у неконституційний спосіб, тому й плата не передбачається.

Монтян наголосила, що не варто оплачувати “цим виродкам Роттердам+”. У крайньому разі платити треба тільки після рішення суду.

За темою: