Активісти Команди Порошенка обговорили фронт боротьби з бідністю

Син головнокомандувача УПА Шухевич підтримав Порошенка - image porokoma on https://kyivtime.co.ua

Громадські активісти #Команда_Порошенка під час прес-конференції в ІА “Українські новини” висловили свою думку щодо заяви президента про відкриття в Україні другого фронту – фронту боротьби з бідністю.

Read More

Одним з головних чинників держави Порошенко вважає збереження української мови

Син головнокомандувача УПА Шухевич підтримав Порошенка - image bd968158086dbff05448edbad61cd3fa on https://kyivtime.co.ua

Активісти та представники громадських організацій публічно оголосили про підтримку чинного президента України Петра Порошенка та його ініціативи щодо захисту української мови, закріплення її державного статусу та зміцнення її ролі в публічному просторі.

Read More

Порошенко зміг створити потужний плацдарм для розвитку економіки України, – експерт

Син головнокомандувача УПА Шухевич підтримав Порошенка - image 5c5f007b36cb7-screenshot-10_1200 on https://kyivtime.co.ua

Президенту України Петру Порошенку потрібен другий термін, щоб спокійно реформувати економіку, підвищувати рівень життя і домагатися такої бажаної багатьма «ковбаси по 2.20».

Read More

Рабінович: Усупереч оголошеному владою «покращенню», Україна знаходиться в списку країн, що голодують

Син головнокомандувача УПА Шухевич підтримав Порошенка - image 9cd3d32d42eb112fab18b92005435e3d on https://kyivtime.co.ua

ООН внесла Україну до списку країн, що голодують, всупереч заявам представників нинішньої української влади, які говорять про економічне зростання.

Read More

«Порошенко виконав величезну роботу», – експерт про закріплення вектора України на ЄС і НАТО

Син головнокомандувача УПА Шухевич підтримав Порошенка - image gjhj on https://kyivtime.co.ua

З подачі президента Петра Порошенка Україна заявила всьому світу, що вектор нашої зовнішньої політики – остаточна і безповоротна інтеграція в Європейську цивілізацію.

Read More

Наливайченко закликав об’єднатися для захисту вільних і справедливих виборів

Син головнокомандувача УПА Шухевич підтримав Порошенка - image 660 on https://kyivtime.co.ua

Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав громадські організації та активістів об‘єднатися для захисту вільного волевиявлення громадян.

Read More