Британку, що заявила про зґвалтування, заарештували за брехню

Суд на Кіпрі відклав слухання у справі 19-річної британки, підозрюваної в хибному звинуваченні групи ізраїльтян в груповому зґвалтуванні.

Британку, що заявила про зґвалтування, заарештували за брехню - image 2f2fa96d3e6077a6eb4c2a73d7e82fc5_L on https://kyivtime.co.ua

Жінку заарештували в неділю після того, як поліція заявила, що зняла звинувачення 12 ізраїльських підлітків, яких британка звинуватила в зґвалтуванні у середині липня.

Кіпрська влада, яка спочатку заарештувала 12 ізраїльтян, п’ятьох звільнила минулого тижня, а решту сім – у неділю. Всі вони заперечували правопорушення. Справа викликала великий резонанс в Ізраїлі.

Відповідно до свідчень жінки, один з ізраїльтян, з яким у британки були романтичні стосунки, запросив її в номер, зґвалтував, а потім покликав своїх друзів, які по черзі поглумилися над нею і знімали те, що відбувається, на мобільні телефони.

Однак на прес-конференції, яку в неділю провели представники слідства, з’ясувалося, що дівчина вирішила обмовити ізраїльтян за те, що вони без її дозволу знімали на відео, а також за те, що один з підлітків відмовився займатися з нею сексом.

Після арешту у підлітків конфіскували мобільні телефони. Кіпрським властям довелося звернутися по допомогу до ізраїльських фахівців, щоб відновити видалені відеозаписи. Свідчень зґвалтування на них не було знайдено.

Після затримання деякі підлітки стверджували, що їх взагалі не було в готелі в ту ніч. Один із затриманих розповів, що займався сексом з британкою разом зі своїм другом, однак все відбувалося за взаємною згодою.

Ізраїльтянин, у якого були романтичні стосунки з британкою, говорив слідчим, що дівчина завищила свій вік, сказавши, що їй 25 років, і дала зрозуміти, що не заперечує проти сексу з кількома партнерами.

Слухання у справі проходили в закритому режимі, оскільки деяким підліткам не виповнилося 18 років.

За темою: