Блогер: З перших кроків у політиці Зеленський бреше, накручуючи популярність, якої немає

Актор і шоумен Володимир Зеленський з перших кроків в політиці бреше виборцям.

Блогер: З перших кроків у політиці Зеленський бреше, накручуючи популярність, якої немає - image zelen on https://kyivtime.co.ua

Про це блогер і політичний експерт Володимир Макаровський написав на своїй сторінці в соцмережі.

“З перших кроків у політиці Зеленський бреше і обманює, накручуючи популярність, якої немає. Ви вже читали про те, як працює лічильник на його сайті? Це, друзі мої, ганьба. Оті космічні цифри про сотні тисяч людей, які нібито приєдналися до його команди, насправді виявилися обманом”, – пише автор.

За його словами, такий вчинок точно позначиться на результатах передвиборної гонки.

“І все тому, що ні Зеленський, ні його пан Коломойський, не вірять у рейтинги. Не може бути в політика, який ще на той момент не заявив про висування, 10% довіри виборця. От і довелося йти на махінації. Спочатку обдурили телеглядача новорічним зверненням Зеленського, коли всі чекали президента. Потім поставили лічильник на сайті, який показує кількість людей, які подали анкету, в геометричній прогресії”, – продовжує Володимир Макаровський.

Політолог назвав початок виборчої кампанії Зеленського дешевою клоунадою.

“Все це – дешева клоунада. Якщо Зеленський зі старту так обманює виборців, то, що буде далі? Мабуть, нашу країну ще тільки клоуни не розкрадали. Хотів написати, що він такий, як всі політики. Але – ні. Зеленський – гірший. Від інших політиків ми й не очікуємо нічого доброго. А тут вся легенда про його нібито високі моральні принципи розвалилася за перші три дні Зеленського в політиці. Вово, навіщо з самого початку брехати? Який ти після цього слуга народу? Зізнайся, ти – просто маріонетка олігарха. Саме Коломойський платить тобі за фейс, повністю тобою керує, “малює” рейтинги і накручує лічильник на сайті”, – підсумовує політичний експерт.

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

За темою: