Блогер назвав причину, з якої «Динамо» «котиться у прірву»

Блогер назвав причину, з якої «Динамо» «котиться у прірву» - image foto1 on https://kyivtime.co.ua

Нещодавно в мережі з’явився аудіозапис розмови Ігоря Коломойського та Ігоря Суркіса, який, згідно з підпису до запису, відбувся в розпал подій на Майдані.

Під час бесіди, зокрема, було порушено тему фінансування футбольного клубу «Динамо». Так, Ігор Коломойський іронізує щодо того, що Ігор Суркіс пообіцяв припинити фінансувати «Динамо», на що той відповідає: «Слухай, та мені аби зіскочити», додавши після цих слів нецензурну фразу, яка означає, що справи клубу його не цікавлять (з 9:50. – ред.).

На думку блогера Кирила Сазонова, аудіозапис автентичний і цілком збігається з подальшими діями президента «Динамо» Ігоря Суркіса, який «зливає» клуб.

«З 2015-року канал “2+2”, де у Суркіса частина акцій, винен УЄФА понад півтора мільйона євро за трансляцію єврокубків в сезонах 13-15 років. Звідси ж і нахабна поведінка “Динамо” – відмова їхати на матч до Маріуполя», – пише блогер на своїй сторінці в «Фейсбуці».

Також Кирило Сазонов зазначає, що приблизно з 2015-го року в клубі «пішов тотальний розпродаж футболістів, а за придбання перестали платити». Наприклад, недавно з’явилася інформація про те, що «Динамо» заборгувало «Базелю» за Александра Драговича й Дерліза Гонсалеса 4 300 000 євро.

«При цьому борг приховували й під час проходження атестації в ФФУ документи для ліцензії УЄФА підробили. Тепер клуб на особливому контролі в УЄФА», – інформує блогер.

«Зрозумілі тепер причини, з яких клуб перебуває на межі прірви й очевидним став нарешті факт, що керівництво цілеспрямовано знищує гранда українського футболу», – підсумовує Кирило Сазонов.

За темою:

Leave a Comment