“Бізнес”на фальшуванні ПЛР-тестів, рабовласники з Києва та обмеження у час пік в метро – найрезонансніші новини п’ятниці

“Великий Київ” нагадує про найбільш обговорювані новини п’ятниці, 10 вересня.

У Києві чоловік у змові з турфірмами масово підробляли ПЛР-тести та картки про вакцинування

54-річний чоловік у змові з представниками туристичних фірм налагодив схему підроблення та видачі фальшивих документів.

Туристичні фірми займались оформленням документів для виїзду за кордон, зокрема для відпочинку в інші країни. Як додаткову послугу працівники пропонували клієнтам вже готові ПЛР-тести від нібито українських лабораторій для виїзду за кордон та ПЛР-тести від імені закордонних лабораторій для можливості в’їзду на територію Україну.

У Києві затримали “рабовласників”, які змусили на себе працювати 120 мимовільних бранців

Злочинна група організувала торгівлю людьми з метою трудової експлуатації на території Києва та Дніпропетровської області.

“Рабів” підшукували на залізничних вокзалах міст Києва, Дніпра та Одеси, обіцяли забезпечення житлом, харчування та заробітну плату від 3000 до 4000 тисяч гривень на місяць.

Карантин триває: в години пік станції метро обмежуватимуть на вхід

У пікові години метрополітен працюватиме з обмеженнями на вхід. Таким чином хочуть зменшити скупчення всередині станцій.

“Шановні пасажири! Карантинні заходи тривають. Будь ласка, дотримуйтесь маскового режиму і оплачуйте безконтактно”, – йдеться у повідомленні.

Сообщение “Бізнес”на фальшуванні ПЛР-тестів, рабовласники з Києва та обмеження у час пік в метро – найрезонансніші новини п’ятниці появились сначала на Великий Київ.

За темою: