Бізнес і політика: добірка цікавих телеграм-каналів

Сьогодні поділимося з вами добіркою каналів бізнесово-аналітичного спрямування, які суттєво покращать вашу поінформованість, розуміння важливих економічних і політичних процесів та вміння аналізувати ситуацію і доходити власних висновків.

Переглядайте, підписуйтеся і розвивайтеся!

Канал @ukr_businessman — для тих, хто цікавиться бізнесом у всіх його проявах. Тут ви знайдете корисні поради, профільну літературу, цікаві факти та історії зі світу бізнесу, мотивацію та натхнення для досягнення мети. З останніх матеріалів радимо ознайомитися з дописом “5 уроків бізнесу від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса”. Він написаний на основі книжки “Стратегії геніїв”, яку 2015 року написали Девід Б. Йоффі та Майкл А. Кусумано. У дописі наведено 5 важливих уроків бізнесу з практики трьох без сумніву геніальних бізнесменів.

Канал @ua_bizidea: гарна ідея — це початок і запорука успіху в будь-якій діяльності. На цьому каналі публікують класні ідеї для бізнесу, які можете реалізувати саме ви! Це бізнес-ідеї та практичні поради щодо їх реалізації, які допоможуть побудувати реальний бізнес.

Канал @politneo знайомить читачів з новинами й публікує аналітичні матеріали про українську та світову політику. Просто зараз можна ознайомитися з оригінальною оцінкою перших дебатів кандидатів у президенти США Дональда Трампа та Джо Байдена й аналізом нової ескалації конфлікту між Вірменією та Азербайджаном у Нагірному Карабаху.

Канал @fnanceua — новини економіки та фінансів в Україні та світі. “Дізнайся, що шепочуть гроші” — запрошує автор цього каналу. Останні новини: • Чи подорожчає електроенергія — коментар Кабміну; • Україна отримає від ЄІБ 300 млн євро для енергомодифікації громадських будівель; • У Раді озвучили ключові деталі законопроєкту про податкову амністію; та багато іншого.

Канал @businessweekua — перший діловий журнал у телеграмі про бізнес та фінанси: корисні поради щодо бізнесу та кар’єри; рекомендація що почитати/подивитися; актуальні новини зі світу бізнесу, стартапів, фінансів, інвестицій, економіки.

На каналі Фрілансер UA публікується значно більше матеріалів, ніж на сайті, тому найвдаліший вибір — підписатися на наш канал, щоб нічого не пропустити.

За темою: