Біля пам’ятника Олені Телізі встановлять відеоспостереження

Протягом місяця міська влада планує обладнати відеоспостереженням територію поблизу пам’ятника Олені Телізі.

Таку заяву оприлюднив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко під час щотижневого брифінгу 20 березня.

Чиновник поінформував, що повз увагу влади не пройшли випадки наруги над пам’ятними місцями в столиці.

“Зважаючи на системність таких дій, місто розцінює це як акти вандалізму, здійснені з політичних мотивів. Ми очікуємо належного розслідування вказаних випадків, оскільки подібні дії у столиці європейської держави, яка перебуває у стані війни, не можуть лишатися безкарними. Упевнений, що винні за вчинення акту вандалізму будуть знайдені й понесуть відповідальність”, – сказав пан Бондаренко.

“Від імені міста хочу висловити особливу подяку небайдужим киянам, які ще раз довели: Київ – це, насамперед, його мешканці, і вони готові відреагувати на подібні провокації”, – додав чиновник, маючи на увазі оперативність киян, які усунули наслідки дій вандалів.

Як відомо, 25 лютого цього року в Бабиному яру відкрили пам’ятний українській поетці Олені Телізі. У ніч на 18 березня невідомі облили монумент червоною фарбою. Буквально за день активісти змили фарбу й повернули пам’ятнику первинний вигляд.

Зразу після випадку з пам’ятником Олені Телізі українські ЗМІ вигадали сенсацію про паплюження пам’ятника Володимиру Великому, яке насправді сталося ще в кінці вересня минулого року.

За темою:

Leave a Comment