Багатьом киянам доведеться сплачувати за опалення більше, ніж у минулому році

Мешканцям 7 відсотків столичних будинків доведеться сплатити за опалення за листопад за чинними тарифами.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

– Мешканцям тих будинків, що не мають лічильників тепла, а їх у місті 7 відсотків, доведеться розрахуватися за чинними тарифами, – каже Петро Пантелєєв. – Люди днями отримають платіжки за повний місяць (30 днів), в яких суми нарахувань будуть вирахувані за чинним тарифом 32,91 грн. за квадратний метр опалювальної площі, і зроблена кореляція на погодні умови. Листопад, нагадаю, був досить теплим. За квартиру у 50 кв. метрів буде нараховано приблизно 1336 гривень, без урахування “погоди” сума склала б 1634 гривні.

Торік діяла Постанова Кабінету міністрів №865, яка давала змогу робити розрахунки для сплати мешканцями за середніми даними схожих (типових за проектом) споруд. Дія цієї постанови в минулому році зекономила киянам 220 мільйонів гривень.

Наразі КМДА щоденно веде переговори з Мінрегіонбудом про відновлення дії цієї постанови в новому опалювальному сезоні. Справа просувається повільно, але є надія, що вигідну для населення країни методику поновлять, пише “Вечірній Київ”.

Нагадаємо, киянам порадили не платити за опалення, оскільки тарифи розраховано з порушеннями чинного законодавства і методик розрахунків тарифів.

За темою:

Leave a Comment