Акції та знижки: 5 новобудов Києва

Купити квартиру за максимально вигідною ціною цілком реально, якщо скористатися акційними пропозиціями від забудовників. Деякі компанії пропонують додаткові заохочення, акції, знижки та інші фішки своїм інвесторам.

Ось кілька нових житлових комплексів, де є такі програми.

Партнер огляду: Нерухомість Київ.

ЖК POLARIS HOME&PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженків, 22
Ціна: від 21 950 грн/кв. м

Додаткові акційні пропозиції доступні покупцям квартир в ЖК POLARIS Home&Plaza. Покупцям пропонують акційну розстрочку на панорамні двокімнатні квартири з терміном до 24 місяців і з першим внеском 10%. Також у комплексі пропонують розстрочку по грудень 2022 року із першим внеском 10-50% на все пропоноване житло. У новобудові можна купити однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й чотирикімнатні квартири за ціною 21 950 – 31 400 грн/кв. м.

Акції та знижки: 5 новобудов Києва - image on https://kyivtime.co.ua

Друга черга ЖК складається з 6 секцій висотністю 16–24 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, внутрішні і зовнішні стіни будують з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою, на перших поверхах облаштують вентильований навісний фасад. Передбачено 2-рівневий підземний паркінг, на свій поверх з паркінгу мешканці зможуть піднятися ліфтом. У будинку буде презентабельне лобі з авторським дизайном, де розміститься стійка рецепції, зони очікування і кафе. У комплексі буде працювати торгово-розважальний комплекс, відкриють дитячий садок і центр розвитку, мережевий фітнес-центр. Також тут буде працювати коворкінг. Територія ЖК буде під цілодобовою охороною, закритою від авто і сторонніх, з ландшафтним парком, лаунж-зонами, обладнаними місцями для віддаленої роботи на свіжому повітрі, сучасними дитячими та спортивними майданчиками з обладнанням для воркаута, полем для гри в футбол та баскетбол, доріжками для бігу.

Другу чергу комплексу здадуть в експлуатацію у 2 кварталі 2022 року.

ЖК STAR CITY

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 20 600 грн/кв. м

Пропонують знижки при покупці квартири в ЖК Star City. При 100% оплаті покупець отримує 10% знижку на однокімнатну квартиру, 12% — на двокімнатну і 13% — на трикімнатну квартиру. До інвестування доступні одно-, дво- і трикімнатні квартири. Квадратний метр продають за ціною від 20 600 до 24 500 гривень.

Акції та знижки: 5 новобудов Києва - image on https://kyivtime.co.ua

У комплекс увійде 8 будинків висотою 25 поверхів. Висотки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Всі комунікації в будинку будуть централізованими. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах розташовані будуть комерційні площі, де відкриють аптеки, офіси банків, сервісні послуги, кафе або магазини. Для найменших мешканців комплексу відкриють два дитячі садки. Для дітей старшого віку передбачено відкриття школи. Двір обіцяють закрити від авто і сторонніх, тут буде оформлена паркова зона з прогулянковими алеями, місцями для відпочинку, дитячими ігровими зонами і спортивними майданчиками. Перші чотири будинки повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

 

ЖК ЛЬВІВСЬКА ПЛОЩА

Адреса: Шевченківський район, вул. Кудрявська, 24а
Ціна: від 46 150 грн/кв. м

У ЖК «Львівська площа» покупцям пропонують акційну розстрочку на покупку квартир з терміном до грудня 2021 року і першим внеском від 10%. До покупки доступні одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 46 150 до 51 600 гривень.

Акції та знижки: 5 новобудов Києва - image on https://kyivtime.co.ua

У комплексі буде один чотирисекційний будинок висотою 15 поверхів. Будівлю будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде індивідуальним. Передбачено підземний паркінг. Працюватиме консьєрж-сервіс. Для занять спортом на території комплексу обладнаний спортивний майданчик. Територія буде закритою від авто і сторонніх. Перші дві секції ЖК обіцяють ввести в експлуатацію 1 кварталі 2021 року.

ЖК OLYMPIC PARK

Адреса: Дарницький район, Харківське шосе, 210
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

На додаткову 8% знижку на перший внесок при купівлі на виплат можуть розраховувати покупці в ЖК Olympic Park. У комплексі продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Квадратний метр коштує від 20 000 до 27 500 гривень.

Акції та знижки: 5 новобудов Києва - image on https://kyivtime.co.ua

У комплекс увійде 3 будинки висотою 28 поверхів. Висотки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У вбудовано-прибудованих приміщеннях під одним з корпусів відкриють торгово-офісний центр, будуть працювати супермаркет, аптеки, кафе, банки та інші соціально-значимі об’єкти. Для дітей відкриють дитячий садок і школу, побудують стадіон. Першу чергу комплексу здадуть в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року.

 

ЖК GREENVILLE PARK

Адреса: Шевченківський район, вул. Пимоненка, 21
Ціна: від 39 700 грн/кв. м

Є акції в ЖК Greenville Park: покупцям пропонують додаткову 10% знижку на квартири в будинку, який вже ввели в експлуатацію. У новобудові продають одно-, дво-, трикімнатні квартири, також дворівневі планування вартістю от 39 700 до 65 650 грн/кв. м.

Акції та знижки: 5 новобудов Києва - image on https://kyivtime.co.ua

ЖК буде являти собою два будинки висотою 26 поверхів, розміщених на загальному стилобаті. Будинки побудують за монолітно-каркасною методикою. Для стін використовують керамічні блоки. Зовнішні стіни утеплять мінеральною ватою і встановлять систему навісних вентильованих фасадів. Опалюватися будинок буде автономно. Передбачено багаторівневий паркінг. У семиповерховому стилобаті буде працювати фітнес-центр, магазин, ресторан, дитячий садок, також організують бізнес-зону з приміщеннями для проведення ділових зустрічей, тренінгів та занять. На даху буде розташована лаунж-зона для відпочинку. На прибудинковій території розіб’ють парк, побудують дитячі та спортивні майданчики, виділять спеціальну зону для вигулу домашніх вихованців. Черговий будинок повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

За темою: