Аграрна партія Поплавського може стати небезпечним суперником для фаворитів парламентських перегонів, – Карасьов

Аграрна партія, яку очолює Михайло Поплавський, має всі шанси стати небезпечним суперником для нинішніх фаворитів парламентських перегонів.

Аграрна партія Поплавського може стати небезпечним суперником для фаворитів парламентських перегонів, - Карасьов - image 9377 on https://kyivtime.co.ua

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політичний експерт Вадим Карасьов.

«Про Аграрну партію тривалий час не згадували. Хоча це в столиці не згадували, а в регіонах у партії з’явилася серйозна електоральна підтримка, і тому ця політсила регулярно займала чільні позиції на виборах в ОТГ. До речі, і на останніх виборах в ОТГ 30 червня АПУ взяла цілих 14%», – написав експерт.

За його словами, останнім часом про Аграрну партію заговорили всерйоз після того, як її очолив Михайло Поплавський.

«Здебільшого сміялися, мовляв, що це за дивний союз. Хоча Поплавський не кривить душею, коли називає себе “селюком” – він родом з села, у нього в селі велике фермерське господарство. Тож на чолі Аграрної партії він виглядає цілком гармонійно», – вважає політолог.

Як зазначає Карасьов, симбіоз Поплавського з Аграрною партією спрацював – медійна фігура ректора вивела «аграгіїв» у медіа-поле, про них почали регулярно говорити в ЗМІ.

«Остаточно ж прорвати “інформаційну блокаду” АПУ допомогло залучення популярного на даний момент Олега Винника. Так, зараз це теж сильно всіх смішить, соцмережі вже третій день жартують на цю тему. Тут вже, з одного боку, і не посперечаєшся – де Винник, а де село, де «Ніно – вино», а де – «захистимо нашу землю», – написав експерт.

Політолог нагадав, що Олег Винник відомий і популярний серед усіх соціальних і культурних шарів України і в селах, і в містах, і навіть у столиці.

«В цілому вдале позиціонування, постійна робота в громадах, залучення медійних фронтменів свідчить про те, що не варто АПУ недооцінювати конкурентам. «Аграрії» мають всі шанси стати сильним суперником. І, якщо вони не хочуть сильно розчаруватися 21 липня, вже зараз пора продумувати стратегію і тактику протидії АПУ», – підсумував Вадим Карасьов.

 • 46
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  46
  Shares

За темою: