Вадим Рабинович: У людей не вистачає грошей на їжу, їм не потрібні платні дороги!

Доходи українців не дозволяють їм оплачувати проїзд по новій дорозі Київ-Біла Церква, яку будує нинішня влада.

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі на телеканалі NewsOne, передає КиївПравда.

«Хочу вам розкрити ще одну чудову «ідею» нашої влади. У нас будують першу в Україні платну дорогу між Києвом і Білою Церквою. Я подивився розцінки і побачив, що наш уряд – це космонавти. Якщо я буду цілий місяць їздити з Білої Церкви до Києва по цій платній дорозі, мені це обійдеться «всього лише» в 7500 гривень – я виходжу з пропонованих розцінок. Хто зможе стільки витрачати на платну дорогу? Мені цікаво, я один ходжу по базарах і знаю, як народ живе, чи уряд у нас не в курсі, які у людей доходи? Коли уряд сідає і вирішує щось робити, то перед ними вибір – закрити якісь борги по військовим, пенсіонерам, дітям – або вкрасти щось. За таким принципом у нас зараз все впроваджується: жадібність і нажива попереду всього!», – повідомив політик.

Вадим Рабинович зазначив, що перш, ніж будувати платні дороги необхідно визначитися з базисом, такими як курс на вступ України в НАТО, який суперечить Декларації про незалежність.

«Коли представники цієї влади відкривають рот, ніхто з них навіть не намагається пояснити нам, яку країну вони збираються будувати, заради чого треба людям терпіти сьогоднішні негаразди. Одному стукнуло в голову, що ми платні дороги будемо будувати, а українці будуть голі і босі бігати по цих дорогах. Другий каже, ми тепер в космос полетимо, хоча ми дійшли до того, що каструлі на «Південмаші» робимо, третього ще щось хочеться… Скажу прямо, насамперед визначитися треба з базисом. У нас в Декларації про незалежність записано, що Україна – це нейтральна, незалежна, позаблокова держава. Нам же з вами повідомляють, що взяли курс вступити в НАТО. І що після цього робити з Декларацією про незалежність, в якій записано, що Україна має позаблоковий статус? Значить, нехай хтось вийде і оголосить, що цей документ більше не діє!», – переконаний парламентарій.

Крім того, лідер політичної партії «За життя» заявив, що реформи, що проводяться урядом, мають вже давно не шокову, а вбивчу терапію.

«Велику частину так званих «реформ», які нам намагаються нав’язати, неможливо проводити в Україні. У нас давно вже не шокова, а вбивча терапія навколо поширена урядом. Хочу навести приклад з українською землею. Україна зараз лідирує в світі за площею землі, яка знаходяться в розпорядженні іноземних фірм. Вдумайтеся, мова йде про 2,4 мільйони гектарів української ріллі. Для порівняння, у величезній Росії, ця цифра нижче – близько 2,3 мільйонів гектарів. Це говорить про те, що компанії активно присутні на українському ринку, відчули цей ринок, зрозуміли, що потрібно вкладати гроші – і раптом з’являється ініціатива про продаж української землі. А навіщо? Приїжджайте до нас, створюйте робочі місця, привозите технології. Чому раптом вам захотілося викупити тільки землю?», – заявив народний депутат.

Також Вадим Рабинович підкреслив, що перш за все необхідно скасувати комунальні тарифи і медичну реформу, а потім вже будувати платні дороги.

«Всі зміни на користь казнокрадів за рахунок населення будуть, безумовно, скасовані після перемоги нашої партії на виборах. Перше: повинні бути скасовані комунальні тарифи, тому що Україна видобуває достатньо власного газу, для того, щоб забезпечувати населення за собівартістю. Друге: потрібно терміново скасовувати медичну реформу – і розбиратися з нею вже в рамках кримінальних справ з Супрун і її компанією», – попередив політик.

Він стверджує, що Україна може стати багатою країною за дуже короткий період часу, але для цього українцям на найближчих виборах потрібно «зробити правильний вибір».

«Україна повинна процвітати і вона буде процвітати. Ми повинні передати дітям розвинену, багату країну, «Швейцарію Східної Європи», – і щоб розпочати цей рух нам потрібно короткий час, не більше двох років, – треба тільки підвести підсумки правління цієї влади, зробити правильний вибір на найближчих виборах, визначитися з великою метою для великої і сильної перспективи!», – резюмував Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: