Тука зробив несподівану заяву щодо дочки терориста Корнета

На його думку, Марина Корнет має повне право без проблем отримати освіту в Україні.

Дочка “міністра внутрішніх справ ЛНР” Ігоря Корнета Марина, яка є студенткою університету в Харкові, не повинна відповідати за вчинки свого батька і може вчитися де завгодно.

Тука зробив несподівану заяву щодо дочки терориста Корнета - image 1511458839-9041 on https://kyivtime.co.ua
Дочка сепаратиста Корнета – доволі забезпечена панночка. Відпочиває на курортах за стипендію?

Таку думку висловив заступник міністра з питань окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука, передає InfoResist.

“Син за батька не відповідає, по-моєму, тут навіть думати нема чого. Ми що звірі якісь? Якщо вона законно навчається, які можуть бути претензії?” – сказав Тука.

“Той, що навчається не там, а тут – правильно робить. Я б на її місці теж вчився тут, а не там. “Молода республіка” має потребу в кваліфікованих кадрах, а кваліфіковані кадри може підготувати тільки Україна”, – зазначив він.

За словами Туки, потім Україна буде вербувати підготовлені кадри.

“Розкриється справжня змова: Плотницького оббрехали, агентом України є Корнет. Плотницький був справжнім патріотом “молодої республіки”, а таємним агентом України є Корнет, донька якого навчається в Харкові на юридичному факультеті”, – додав Тука.

Як повідомлялося, дочка бойовика Корнета зникла з Харківського університету після викриття журналістами. ЗМІ повідомляли, що вона навчається в Харківському університеті і забезпечена чималими коштами.

За темою:

Leave a Comment