Російська мова стала транслятором ненависті, – журналіст

Російська мова стала транслятором ненависті, переносником фобій, пропагандистських штампів та іншої аморальної зарази по всьому світу. Носієм зла і потворності, ксенофобії, імперства, шовінізму, практично будь-якої суспільної гидоти, хоч яку назви.

Таку думку висловив російський журналіст, заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

Він пише, що більшість російськомовних громадян підтримує ультраправі ідеології, а також РФ і Путіна як свої ідеали.

“Згідно з дослідженнями, близько половини російськомовних громадян Німеччини будуть голосувати на виборах за місцеву партію расистів і ксенофобів, по суті – неонацистів. Це набагато більше, ніж серед громадян ФРН, які говорять німецькою і будь-якою іншою мовою. Близько 80% російськомовних громадян Естонії, згідно з місцевими, не підтасованими ніяким ВЦВГД опитуваннями, вважають Путіна/РФ ідеалом політика/держави. Усі ці люди живуть у ЄС. Але схожа ситуація і в інших країнах зі значними російськомовними громадами.

Вони розмовляють російською і при цьому ненавидять усіх навколо – «чорних», «негрів», «вузькооких», «хохлів», євреїв, арабів, кримських татар, балтів, «підарів» etc. Вони в набагато більшому процентному співвідношенні, ніж інші співгромадяни, підтримують ультраправих, фашистів, націонал-популістів. Вони так ментально влаштовані, так думають, так виховані, так – своїм прикладом, переглядом телевізора, ксенофобськими жартами про неросіян – виховують дітей”, – пише Муждабаєв.

З мови великої культури, якою вона нібито була, російська перетворилася на мову всього найгіршого, що є у світі.

“Розкажіть мені ще про російську мову – мову великої культури. Звичайно, культури ніхто не скасовуваі. Але зараз у російській мові превалює не вона. Російськомовних ментальних девіантів по всьому світу об’єднує тільки мова – не національність, не майновий ценз, не громадянство. Російська мова стала транслятором ненависті, переносником фобій, пропагандистських штампів та іншої аморальної зарази по всьому світу. Носієм зла і потворності, ксенофобії, імперства, шовінізму, практично будь-якої суспільної гидоти, хоч яку назви”, – вважає журналіст.

Для світу критично необхідно, щоб російської мови ставало дедалі менше.

“Російською мовою іде транскордонне зомбування брехнею. І саме російською мовою воно найефективніше досягає мети. Можна скільки завгодно рефлексувати і патетично вигукувати про Пушкіна, Чехова etc, – так, я сам, на жаль, говорю і пишу в основному російською. Але я розумію: що менше нею говоритимуть в усіх країнах світу, що менше її знатимуть діти, то буде краще. Принаймні в розрахунку на найближчі десятиліття – це так. На жаль, на мій превеликий особистий жаль, те, що я зараз кажу – не вигадка, не пересмикування, не «русофобія», а незаперечний, підтверджений життям і статистикою факт. Який визнає кожен, хто не боїться дивитися правді в очі”, – підсумовує Айдер Муждабаєв.

Зазначимо, що кілька днів тому депутат Київської міської ради Юрій Сиротюк заявив, що російські культурні центри в Україні причетні до організації терористичних актів.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

За темою:

 • Eigin Scodun

  Цікаво, чому в людей здебільшого не буває якоїсь цілісної послідовної
  позиції? От він розуміє, що російська мова несе зло, але закон про
  державну мову називає неонацизмом.

 • Петро Кравчук

  Філософ російської імперії – російського ,,язика,, , закликав – ,,зрі в корєнь,, , але питання примусового вивчення чужої – російської мови для поневолених народів завжди була проблемою для росії . Ленін . геніальна особа в свій час змушений був реагувати і вирішувати цю проблему , але партійні чиновники просто не розуміли цієї загрози , нинішні вожді раші тим більше далекі від вирішення цього питання .В їхньому хворобливому уявленні достатньо силою нагнуть , примусить і як наслідок – знищить незгідних з їхньою позицією. От тільки застосування сили завжди провокує опір пропорціональний її виникненню- закон фізики , який не можливо відмінити.

  • Ivan Skrynets

   Але ж вони тепер кажуть, що ми їх насильно українізовуємо. “Застосовуємо силу?” Вони нам теж тепер силою відповідатимуть?

 • Богдан Чик

  Перепрошую, але мене вкурвлює те,якою мовою спілкується татарська громада з українцями в Україні.

  • UP

   Може, татарську громаду вкурвлює існування українців в Україні. Не думали про це?

   • Богдан Чик

    Я, є прихильником в подальшому лише культурноперсональної автономії в Україні. І, жодних згадок в новій редакції Конституції України про екстериторіальність АРК . Лише статус області, а краще району.

    • UP

     Просто панство татари точно не поділяють вашої прихильності. Сам факт голосування пана Джемілєва в ПАРЄ за засудження українського закону “Про освіту” багато про що свідчить, чи не так?