Рабинович: Замість боротися з корупцією в країні, Кабмін її очолив

Корупцію в країні очолює Кабінет міністрів України – якби в уряді перестали красти і розподіляти грошові потоки, то вона відразу б зникла.

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Риба завжди гниє з голови, а «економічна риба» – «з економічної голови». Економіку курують в уряді, отже, на найвищому рівні української корупції перебувають міністри і особисто прем’єр-міністр. Не треба стрілочників знаходити! Якби в Кабміні дали ясно і чітко зрозуміти, що у нас заборонено красти, а не розподіляли б потоки, то у нас одразу б зникла корупція! Якби влада не влаштовувала цирк – спочатку надягають наручники, а потім випускають хапуг на свободу – тоді б чиновники інакше на все це дивилися і боялися б. Найголовніший корумпований орган в країні – Кабмін!», – переконаний політик.

Він підкреслив, що прогресу в боротьбі з корупцією в Україні немає. Так, на посаду звільненого екс-глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова урядом був призначений Мирослав Продан, при якому рівень хабарництва, за словами Рабиновича, не став нижчим.

«Я однозначно ставлю Кабмін на чолі рейтингу корупції. Колись нам розповідали, що Насіров – найкращий менеджер. Пізніше його гучно звільнили, і зараз він «напівсидить». Тепер ДФС очолює Продан, – особистий ставленик Гройсмана. На нього підприємці скаржаться навіть більше, ніж на Насірова. Кажуть, що рівень хабарництва такий самий, тільки «ставки» піднялися в рази. Прогресу в боротьбі з корупцією немає», – констатував народний депутат.

На думку Рабиновича, замість раз і назавжди покінчити з корупцією в країні, Володимир Гройсман «очолив цей процес».

«За нашими законами президент взагалі не має стосунку до економіки. Коли кажуть, що крадуть люди президента, я відразу згадую слова Гройсмана, який обіцяв показати, як потрібно керувати країною. Якщо ти такий сміливий – то візьми і відірви їх від годівниці! Він же цього не робить, а просто очолив процес розграбування країни», – висловив обурення лідер партії «За життя».

Політик упевнений, що Україна посідає перше місце за рівнем корупції в світі тільки через бездіяльність Кабміну, який відповідає за економіку в державі.

«У Transparency International поставили Україну на перше місце за рівнем корупції, а це значить, що звинувачують вони в цьому уряд, який відповідає за економіку в державі. Кабмін – номер один в рейтингу корумпованих органів в Україні. Крапка!», – підкреслив Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: