Рабинович: Відпустити бізнес і підняти купівельну спроможність населення – ось головні зараз завдання держави

«Невмілі менеджери, яким довірено економіка країни, повинні зрозуміти, що у держави всього дві основні задачі:

відпустити бізнес, дати йому дихати і розвиватися, а також підняти купівельну спроможність населення. І тоді економіка зробить чудеса. А у нас все чудеса – на офшорних рахунках цих менеджерів далеко від України, вони все чудеса обміняли на транші МВФ, які потім же і розікрали!».

Про це повідомив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112-Україна».

«Сьогодні кожна країна, щоб виграти в цій гонці за благополуччя, повинна бачити свої плюси і мінуси. У нас є три кити, на яких ми повинні будує свою економіку. В першу чергу – це аграрний комплекс. У нас неймовірні можливості в цьому відношенні, ми вже напрацювали цілий пакет законопроектів у цій галузі», – констатував народний депутат.

«З трьома знаками оклику говорю про те, що нам не можна продавати землю зараз, коли немає навіть її обліку; в Україні необхідно створювати великі агрокомплекси і ні в якому разі не брати більше кредитів МВФ. Я бачив висловлювання нашого міністра фінансів, де він говорить про те, що не бачить Україну, співпрацює з МВФ. А тепер скажіть, навіщо ці барани віддали все, що у нас було МВФ, продали все що жваво і дихало? Чому брали кредити в МВФ під шалені відсотки?» – обурився Вадим Рабинович.

На думку політика, крім аграрного сектора необхідно розвивати «хай-тек».

«Без нього ми загинемо, відстанемо назавжди … Країни, які не мають серйозних сировинних ресурсів, зобов’язані розвиватися в чомусь іншому. Для нас «хай-тек» – це вихід. Десятки тисяч українців працюють в іноземних фірмах в сфері «хай-тек», тому що Україні вони не потрібні і не можуть застосувати свої знання. Якщо ми бачимо, що це наша перевага – ми зобов’язані його розвивати», – переконаний політик.

«І третє – це банки. Чітка, надійна і сувора банківська система в спілкуванні між сходом і заходом сьогодні не існує. Якщо нам вдасться побудувати цю систему, ми зможемо мільярди заробляти, використовуючи вигідне геополітичне розташування. Це три основні кити, на яких має стояти економічний розвиток України. Якщо ми це зрозуміємо і почнемо втілювати – буквально за рік-два вийдемо з кризи», – вважає парламентарій.

«Розумний уряд повинен думати стратегічно, а не займатися дерибаном економіки країни і освоєнням потоків. В черговий раз Україна дали 11-е знизу місце з 156 країн за можливостями ведення бізнесу, десь між Сенегалом і Сирією. Влада повинна створювати умови для ведення бізнесу, а не навпаки, вбивати його податками! .. Ми зараз розробляємо програму економічного розвитку країни, будемо її стверджувати на міжнародному рівні, підтверджувати у «акул бізнесу», щоб вони направляли сюди інвестпотоки. Ми повинні пестити і леліяти приватний бізнес, щоб гроші з’явилися в Україні», – резюмував політик.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: