Рабинович: в Україні необхідно терміново створити Антикорупційний суд і почати саджати корупціонерів

Практично вся судова система знаходиться в руках влади, люди не можуть вірити суддям.

В Україні необхідно терміново створити Антикорупційний суд як першочерговий захід по боротьбі з корупцією, захльостує країну. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович під час авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Я за Антикорупційний суд. Я вважаю у нас повинні бути введені екстрені заходи по боротьбі з корупцією. Антикорупційний суд – це найгуманніший метод, але я не знаю, чого вони так бояться. Я розумію, що хочеться влада тримати в руках. Будь-які правителі у нас в країні звикли, що вони дають добро, кого садити, кого милувати. А коли баланс з’являється, це вже не так все однозначно. Я за що люблю Антикорупційне бюро, що тепер точно не знають, кого заарештують – не обов’язково бути відданим влади, щоб тебе не заарештували, і навпаки. Тому я думаю, що все-таки створення сьогодні Антикорупційного суду, як екстреної заходи по боротьбі з корупцією в країні, яку корупція захльостує, – нічого поганого в цьому немає. Я взагалі вважаю, що більше посадок – хороших і різних. Антикорупційний суд трошки збалансує ситуацію, нехай вони пересаджають хоча б половину когось », – заявив політик.

Він підкреслив, що сьогодні, коли практично вся судова система знаходиться в руках влади, люди не можуть вірити суддям.

«Кожен суд, по ідеї, повинен бути антикорупційним, якщо туди потрапило якусь справу – воно стає антикорупційним. Сьогодні, коли вся судова система практично розташована в руках влади, і влада порозставляла за допомогою голосування «Народного фронту», БПП і «Опоблоку» своїх людей на посадах, ми не можемо вірити судам, просто не можемо. Ми не знаємо, яке рішення вони приймуть. Вони приймають, як нам кажуть, конституційне рішення, а через три роки їх судять. Потім виявляється, що всі ці красені були страшними злочинцями. Винятків поки не було. То як ми можемо їм вірити?» – обурився парламентарій.

На думку Вадима Рабиновича, судова реформа, яку підтримують «Народний фронт», БПП і «Опозиційний блок», «небезпечна» для України. Тому лідер партії «За життя» закликав народних депутатів не голосувати за закон про зміну судової системи в другому читанні.

«Коли «Опозиційний блок» проголосував разом з Президентом, і разом з «Народним фронтом» за неймовірні повноваження зі зміни судової системи. Це була дуже небезпечна і страшна річ для країни. Зараз буде друге голосування, вирішальне голосування. Це вбивча для демократії, убивча для всієї опозиції. Як би вас не змушували ваші голови ваших фракцій, як би вас не змушували дивляться, дорогі, не можна цього робити, робити добивати власну країну. Тому я звертаюся, в тому числі до депутатів з «Опоблоку», будь ласка, вдумайтеся в те, що відбувається, не проголосуйте знову за цей закон, знову віддавши Президенту все в руки і залишивши нас наодинці з суддями Конституційного суду, які будуть отримувати по 120 тис. Не робіть цього хоча б вдруге», – резюмував Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: