Рабинович: У країні розгул корупції, але влада з нею не бореться, бо не хоче садити «своїх людей»

Ніякої боротьби з корупцією в Україні не проводиться, влада на всі ключові позиції поставила «своїх людей», яких не можна садити.

Таку думку в прямому ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович.

«У нас же за корупцію не садять. Давайте об’єктивно, кого посадили? Насіров – найзнаменитіша історія – порядок, все добре. Насіров зараз чудово почувається. Давайте візьмемо Онищенка – показав недавно фотографію, акулу ловить. Чого ж його ніхто не ловить, якщо він мільярд вкрав за доведеними фактами? Якщо у вас є матеріали – чого ж ви нічого не робите? Він собі ловить рибу, ще й на пост президента збирається балотуватися. Вони що, з людей ідіотів роблять? За арешт Клюєва всі радісно голосували. А де Клюєв? Нема, в Москві. Я можу перерахувати нескінченну кількість людей. Крім стрілочників, ніякої боротьби з тотальною корупцією у нас немає. А як же у нас можна боротися з корупцією? Кругом свої – як їх посадиш?» – висловив обурення політик.

Також лідер партії «За життя» заявив, що без схвалення НБУ українські банки не могли «списувати мільярди». Однак, незважаючи на наявність доказів причетності керівництва Нацбанку, зокрема заступниці глави НБУ Катерини Рожкової, до корупції, до сих пір нікого не посадили.

«Керівництво Нацбанку нахабно дурить людей. У кожному банку вводилася тимчасова адміністрація, без підпису якої – фактично це означає, без Рожкової і Гонтаревої – жодна застава не могла бути виведена. А вони за два тижні у всіх банках, які луснули, найбільші об’єкти списували – мільярди йшли. В одному банку мільярд кешем зняли – це взагалі безумство. І всі мовчать – мовляв, все в порядку, все добре. Без них це не могло статися! Ми передали в НАБУ плівки, на яких виразно чути, як Рожковій кажуть: ми тобі рахунок скинули, кинь нам лимончик. Є абсолютний фактаж, але немає ніякої реакції влади», – заявив парламентарій.

Рабинович також нагадав, що Валерія Гонтарєва після приватизації «ПриватБанку» назвала це найвдалішою покупкою держави, проте незабаром там була виявлена ​​«діра» в 140 млрд гривень, яку «закрили» коштами з державного бюджету. На думку Рабиновича, це шкідницькі дії, які призвели до знищення банківської системи України.

«Гонтарева після приватизації «ПриватБанку» сказала, що це найвдаліша покупка держави – зараз ми його приведемо в порядок і продамо за величезні гроші, ще й заробимо для країни. Потім нам тихесенько оголосили, що там є дірка в 140 млрд (140 млрд – це, на хвилинку, весь Пенсійний фонд!). Проте всі сіли, дофінансувати за рахунок наших з вами коштів – кожен з нас дістав з кишені 15-20 тис. грн і поклав просто так в цей список бажань. Потім заява Рожкової – «ПриватБанк» не буде продано, його можна тільки подарувати з доплатою. Ви розумієте рівень цинізму? Тепер вони ще з держави візьмуть гроші за те, що самі забрали. Так віддайте краще ці 140 млрд назад в казну. Це просто шкідницькі дії з точки зору знищення банківської системи», – підкреслив лідер партії «За життя».

Політик обурився тим, що за «гру» держави з певними банками повинні розплачуватися прості українці.

«Я проаналізував знищені банки – вони всі українські. Хтось каже, що це олігархівські банки. Нехай олігархи собі мають банки, але не забирають з нас 140 млрд. Чому вони з простих українців беруть гроші за їхні взаєморозрахунки з олігархівськими банками? Чому українці повинні вийняти 140 млрд за ігри влади? Такого не могло статися в жодній країні світу. Ігри держави з конкретним банкіром повинні закінчуватися тим, що вони удвох будуть у всьому розбиратися, а не тягнути гроші з бюджету», – резюмував Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: