Рабинович: Розігруючи перед Заходом «шекспірівські постановки», реально не наближаємо миру на Донбасі

Партія війни, яка перебуває при владі, ніколи не буде приймати програму реального наближення миру.

Будуть придумувати різні закони, будуть розігруватися «шекспірівські пристрасті» в Раді перед Заходом, – це все нічого не змінює… Якщо партія влади залишиться біля керма, реального наближення до світу ми не дочекаємося.

Так народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович прокоментував в прямому ефірі телеканалу NewsOne сьогоднішнє голосування у Верховній Раді законопроектів про врегулювання на Донбасі.

Утім, продовжив політик, «після того вівторкового кошмару – голосування щодо судової реформи та пенсійну реформу – це все дрібниці. Проте, хочу сказати, що ось ту «мінську угоду» ми нічим не замінили, нічого не запропонували… Тобто, ми прирікаємо себе на війну?»

«Ці закони не працюють, – і раптом така війна – бійки, шашки… Я думаю, що перед Заходом розігрували приголомшливий спектакль, як важко дається нашій владі просування миру. Бо наступного дня всі спокійно прийняли б цей закон, але ні. Повторюю: там просто констатується факт, що ми нічого не зробили, перебуваємо в тупику і ще на рік його продовжуємо. Тому я вважаю, що це «шекспірівські постановки», на які багато купилися. Ну, а ми продовжуємо розігрувати перед Заходом такий собі спектакль, що ми готові будувати мир. Адже Заходу ми не можемо сказати, що ми прирікаємо себе на війну, тому потрібно придумувати різні закони, щоб обдурити наших так званих друзів», – констатував нардеп.

«Якщо партія війни перебуває при владі, то вона не зупиниться в цій війні – інакше їх більше немає… На жаль, кошмар триває, і його продовжує стійка більшість у Раді в особі представників влади – фракцій «БПП», «Народний фронт» і зрадників виборців фракції «Опозиційний блок», про дії якої говорити вже просто соромно», – резюмував Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: