Рабинович: Після перемоги на виборах партія «За життя» скасує вбивчі псевдореформи

Парламентарій закликав інші політсили не допустити прийняття небезпечної для країни земельної реформи.

Прийняті нинішнім парламентом реформи будуть скасовані, а Україна почне розвиватися за принципом Швейцарії після того, як політична партія «За життя» переможе на виборах до Верховної Ради України.

Про це в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «За життя», народний депутат України Вадим Рабинович.

«Коли Трамп ішов на вибори, він пообіцяв скасувати медреформу від Обами в США. І він це робить. Я даю вам слово: коли партія «За життя» переможе на виборах, то в перший же день будуть скасовані ці наші вбивчі псевдореформи – освіти, медицини та пенсійного забезпечення. Це вбивство геносистеми країни», – заявив Рабинович.

При цьому парламентарій зазначив, що найнебезпечніша для країни реформа – земельна – поки ще не розглядалася Радою. Рабинович закликав інші політсили не допустити її прийняття.

«Якщо ж влада піде на спробу скасування мораторію на продаж землі, що, на наш погляд, остаточно доб’є країну, то ми будемо звертатися до всіх політичних сил – в першу чергу, до представників націоналістичного табору, вони зобов’язані це підтримати – щоб жодним чином цього не допустити. Чи не буде української землі – не буде країни. Всі інші реформи скасувати можна, а без землі нам просто ніде буде жити», – запевнив народний депутат.

Також Рабинович розповів про тих першочергові кроки, які, на його думку, необхідно зробити для розвитку української економіки.

«У політичному сенсі для очищення країни нам потрібен тільки один простий крок: перестати вибирати тих, хто вже 25 років правил нами, керував. Це дуже проста люстрація. Для розвитку ж економіки нам потрібні кілька першочергових кроків. Наприклад, Україна має всі підстави для перегляду своїх міжнародних фінансових зобов’язань. Перше, що я б сказав МВФ та іншим міжнародним фінансовим організаціям: ви самі ставите Україну на перше місце по корупції – і при цьому наполегливо продовжуєте давати кредити. Для чого це робиться? Значить, або ви берете участь, або спеціально це робите, щоб увігнати нас в боргове рабство. Але ми можемо і повинні цей нескінченний цикл, коли вже й онуки наші не зможуть все повернути, перервати. Як це зробили Греція, Ірландія та інші», – заявив парламентарій і нагадав про плани партії «За життя» з приводу майбутнього України, а також закликав інші політсили висловлювати свої пропозиції та спільно планувати майбутнє країни.

«Хоч що казали б, що ми тільки критикуємо, нагадаю, що партія «За життя» пропонує будувати незалежну, нейтральну країну з сильною економікою, «Швейцарію Східної Європи», де основні, глобальні питання будуть вирішуватися референдумами, де будуть заможно жити громадяни, будуть працювати закони, не буде корупції і казнокрадства, а прізвища міністрів і президента будуть навіть і знати-то не всі… Це – наша пропозиція, якщо у когось є інші, то ми готові їх теж слухати, обговорювати, домовлятися, разом будувати плани. Але не можна ж нескінченно, як це робить влада всі роки незалежності, не знати, не мати плану того, що ми в кінцевому підсумку будуємо», – підкреслив Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: