Рабинович: Ми не піддамося на провокації і будемо стояти під НБУ, поки Гонтареву і Рожкову не заарештують!

Акції протесту під Національним банком України триватимуть, поки голову НБУ Валерію Гонтарєву і її заступницю Катерину Рожкову не притягнуть до кримінальної відповідальності, і ніякі провокації не зможуть зірвати мітинг.

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович, виступаючи на безстроковій мирній акції протесту, яка триває з ініціативи його політсили під стінами НБУ.

Зазначимо, на мітингу зібралося близько 6 тис. протестувальників, при цьому правоохоронні органи затримали кілька провокаторів.

«Під Національним банком України знову зібралися на мітинг бомжі – саме таку версію транслює на всю країну телеканал “Опозиційного блоку” “Інтер”. Так, я підтверджую: ми стали бомжами після того, як ця влада почала керувати країною! Так, ми стали бомжами після того, як ті, хто сидить в НБУ, знищили нашу фінансову систему! Одначе ми – бомжі – домоглися того, що Гонтарева пішла. Але ми поки що не добилися, щоб її остаточно прибрали з Нацбанку і завели на неї кримінальну справу. Тому зараз головне наше завдання – домогтися цього! І ми не підемо, поки Гонтареву і Рожкову не посадять в тюрму!», – заявив політик.

Парламентарій зазначив, що акція під Нацбанком не закінчиться, поки не будуть виконані вимоги мітингувальників.

«Вони, хто сидять у владі і в НБУ, чекають, коли ми підемо. Але ми більше не підемо! Я пропоную стояти тут щодня, поки будуть виконані наші вимоги, поки не посадять казнокрадів і вбивць гривні Гонтареву і Рожкову. На їх хитрощі ми більше не купимося! Україні необхідно зробити кілька важливих кроків в економіці, але починати треба з відповідальності керівництва Нацбанку, конкретно – спільниць Гонтаревої і Рожкової», – переконаний народний депутат.

Вадим Рабинович вважає, що нинішня влада своїми діями знищує країну, і поки при владі перебувають той же президент і та ж Верховна Рада, ситуація не зміниться. Тому, на думку політика, Україні необхідні перевибори.

«Сьогодні під гаслами патріотизму й демократії до влади прийшли негідники, які безсовісно знищують країну так, як не робили навіть їхні попередники. Тому один з кроків – термінове перезавантаження влади через вибори! Яка різниця, який закон приймуть, якщо при владі залишаються ті самі? Що зміниться в країні, якщо залишаються той же президент і та ж Верховна Рада? В Конституції України записано: народ України має право на свою країну! Народ, а не якась зграя, має право керувати своєю країною і вибирати собі владу!», – наголосив лідер партії «За життя».

Він також нагадав, що, проголосувавши за судову реформу, БПП, «Народний фронт» і «Опозиційний блок» будуть разом продовжувати грабувати країну.

«Ми ситі по горло цими управлінцями! Відбулася злучка влади з криміналом. Три партії – БПП, «Народний фронт» і «Опозиційний блок», проголосувавши за судову реформу, вирішили разом продовжувати грабувати народ і країну. Тому, з владою не буде ніякого миру!», – констатував парламентарій.

При цьому народний депутат пообіцяв, що акції протесту під НБУ – це тільки початок, тому що не можна домогтися поліпшення економічної ситуації в країні, не зміцнивши національну валюту.

«Ми будемо тут стояти до переможного кінця! І в першу чергу ми приберемо ворога № 1 – Гонтареву. Адже якщо ми не зміцнимо гривню і не повернемо вклади, ми не доб’ємося нічого», – упевнений Вадим Рабинович.

Лідер партії «За життя» також попередив, що ніякі провокації не зможуть зірвати мирний мітинг біля Національного банку.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: