Після Гонтаревої партія «За життя» і Рабинович підуть до Продана

Народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович разом з мітингувальниками планує почати пікет будівлі Державної фіскальної служби

як тільки будуть виконані вимоги його політичної сили – звільнена глава Національного банку України Валерія Гонтарєва і притягнута до відповідальності її заступник – Катерина Рожкова.

Про це парламентарій заявив в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112-Україна»

«Ми послідовно займаємося Гонтаревої і Національним банком. З багатьох причин: якщо не знищимо цей гнійник, в країні нічого не вийде. Думаю, ми досягнемо звільнення Гонтаревої і залучення Рожкової до кримінальної відповідальності. І наступним у нас буде пан Продан (в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан). Адже не дарма Державну фіскальну службу називають сьогодні одним з найскладніших відомств. Пан Продан, як тільки ми закінчимо з Гонтаревою, чекайте партію «За життя» у себе! »- попередив народний депутат.

«Фіскальна система – наступна сфера, після фінансово-банківської, де потрібно встановити порядок в країні, щоб рухатися вперед», – сказав політик.

Таке рішення Рабинович пояснив зростанням корупції на митниці.

«На початку жовтня на підставі рішення слідчого судді відбувся обшук в будинку брата чоловіка, який на Вінницькій митниці системно збирав хабарі … Силовики помітили, що він щось почав викидати і ось, будь ласка, на клумбі були знайдені … $ 114 тисяч! Дорогі українці, виявляється, на клумбі кожного, хто працює на нашій українській митниці, сьогодні можна знайти $ 100 тисяч. Шановний пане Продан, якщо у вас кожен чиновник знаходить на клумбі $ 100 тисяч, то уявляєте собі, як можна збільшити бюджет держави, якщо буде порядок у вашому відомстві! Ось де наші запаси лежать, ось де треба вчитися, як жити! Йдемо все копати під митницю! »- резюмував Вадим Рабинович.

Нагадаємо, раніше Генеральної прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook повідомив про затримання співробітника Вінницької митниці, якого підозрюють в систематичному оформленні товарів без повної сплати податків, із залученням керівництва Вінницької митниці. За місцем проживання брата затриманого митника було знайдено $ 114 тисяч.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: