Мухарський: Троянський кінь Кремля, або Ще одна чергова многоходовочка

Так звані російські ліберали в Україні – троянський кінь Кремля.

Або ще одна чергова многоходовочка, яка привязує український соціум і політикум до орбіти “руського міра”, в усій гібридній багатогранності його існування.

Я бачив їх на власні очі, я чув їх на власні вуха — плоть від плоті, кров від крові російської прогресивної інтелігенції. Декого, хто відкрито виступали проти агресії Кремля в Україні у 2014-15-му роках, ми рятували особисто, поручаючись за їхню лояльність перед прикордонниками і СБУ, коли вони “зависали” у аеропортах, не маючи необхідних документів. Селили їх, допомогали оформити посвідки на проживання, підшукували роботу. А потім мали численні статті у ЗМІ на кшталт “Язиковой вопрос ілі путь в нікуда”, “За Украіну, но нє с Бандерой”, “Хаос, управляємий Амєрікой” і.т.д.

Мухарський: Троянський кінь Кремля, або Ще одна чергова многоходовочка - image on https://kyivtime.co.ua

Ментально, метафізично, емоційно, практично, а головне – культурно та історично повязані з Ернстами, Міхалковими, Кісельовими, Глазєвими та іншими Пєсковими тисячами ниточок, мотузочок, мільйонами імпульсів і нейронів вони по факту все одно лишаються одним цілим з багатоголовою московітською гідрою, що оплітає нас липким павутинням нової епохи, яка невпинно наближається. Час Путіна злічено. Це розуміють всі, і навіть Максакова з Малаховим, який прямо з Києва подає усьому “прогресивному російству” однозначний сигнал — і в Києві можна непогано влаштуватися в разі, якщо конкретно почнуть закручувати гайки. А наші малороси так взагалі пищать від щастя – “ну єсть жє нормальниє рускіє, ну всьо же ми братскій народ!” Дають ордени, купують телевізійні канали, аби вони “вєщалі”, бо єто же Масква-а-а-а-а, уровє-є-є-нь.

Безумовно, ще рік-два і православно-комуністичний маятник російського політикуму, не витримавши санкцій, надмірних навантажень на бюджет, постійного напруження еліт хитнеться в інший бік – і ми без сумніву ще побачимо московських журналістів з України на російських телеканалах, де вони будуть глузувати над потішними громадянами, в гостях у яких вони провели декілька років, наче Міклухо-Маклай в племенах папуасів, вивчаючи їхні дикі закони та звичаї.

Панове-браття, не тіште себе ілюзіями, що бувають нормальні російські ліберали. Нема таких. Вірніше, я таких не зустрічав. Бо завжди мають дулю в кишені, троцкістську мислєформу про “врємєнних попутчіков” на путі к новой вєлікой росіє, шуточкі-прібауточкі в контекстє шаровари-сало-горілка.

Мухарський: Троянський кінь Кремля, або Ще одна чергова многоходовочка - image russian-fascizmus on https://kyivtime.co.ua

Але це півбіди. Всі, підкреслюю…, абсолютно всі — куруються ФСБ. Бо Росії Україну втрачати не можна в жодному разі, а для цього знадобляться і російські ліберали, і російські демократи, і російські українці, і україномовні росіянці. Словом, всі рускоговорящіє гібриди знадобляться (навіть якщо вони заговорять українською), щоб утримати Україну в полі руського міра. Приспати, замріяти, впокорити, обдурити, а потім спробувати тихенько придушити і сказати світові, що так і було одвіку. Не раз так було. Дуже не хочеться щоб іще так трапилося.

Тому, панове-браття, як зустрінете російського ліберала, питайте відразу і без преамбул — Бандера чий герой? Українська мова єдина в Україні? Голодомор — це геноцид? Комунізм — дорівнює фашизм? Крим – то Україна? Ну і сакраментальне — Путін х…ло? Якщо бачите або відчуваєте, якусь непевність, або намагання уникнути прямої відповіді на вищенаведені питання, заявляйте прямо і без вагань – “Чумодан – вокзал – Прага, Будапешт, Рим чи Лондон”. Бо в новій модерній Україні з російським великодержавним лібералізмом не по дорозі.

Алілуйя!

Слава Україні!

Антін Мухарський

 • 425
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  425
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment