Міністр оборони відвідав Хорватію

Міністр оборони України Степан Полторак з робочим візитом відвідав Хорватію.

Міністр оборони відвідав Хорватію - image mo_ukrajine_16012018_28.jpg.688x388_q85_crop_upscale on https://kyivtime.co.ua

Про візит інформує Хорватське радіо і телебачення.

Український міністр оборони після зустрічі з хорватським колегою Даміром Крстаревичем повідомив, що Україна дотримується всіх міждержавних угод і зобов’язань. Степан Полторак пообіцяв після повернення на батьківщину з’ясувати деталі незадовільного ремонту винищувачів МиГ-21 для хорватських ВПС.

Хорватський міністр оборони докладно ознайомив українського гостя з проблемами “відремонтованих” в Україні літаків, повідомивши, що з 12 машин працездатні лише 3, а проти виконавців ремонту розпочато судовий процес.

Степан Полторак підтвердив, що хорватсько-українських угод від 2014 року не виконано в повному обсязі, і це на шкоду хорватській стороні. За словами міністра, МО не брало участі в здійсненні ремонту, тож він уважно вивчить проблему й поспілкується з представниками заводу.

Хорватський міністр заявив, що метою зустрічі було покращити оборонну співпрацю двох країн.

“Хорватська оборонна індустрія всесвітньо відома й визнана. Хорватський військовий повністю екіпірований і озброєний вітчизняними виробами”, – сказав Дамір Крстаревич.

Він повідомив, що під час візиту підписано попередню угоду між МО України й хорватською компанією Galeb, яка виробляє військовий одяг. Тепер угоду мають розробити детально й ратифікувати.

Міністр оборони відвідав Хорватію - image  on https://kyivtime.co.ua

З міністром оборони України зустрівся голова хорватського уряду Андрей Пленкович

Пан Пленкович обговорив зі Степаном Полтораком політичні й економічні взаємини двох держав, а також ЄС і України.

Степан Полторак розповів про перебіг і результати зустрічі з міністром оборони Хорватії. Прем’єр-міністр Хорватії наголосив, що відносини України й Хорватії теплі й дружні, при цьому є потенціал подальшого поглиблення співпраці.

За темою:

Leave a Comment