Киянам порадили не платити за опалення

Рахунки за опалення за грудень 2016 року виставлені з порушеннями чинного законодавства, що дає змогу їх оскаржити й змінити ситуацію на краще.

Про це написав колишній міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

«Саме небо нам дало, нарешті, шанс спробувати відновити статус-кво у відносинах з Київенерго. Принаймні, якщо ви не впевнені в правочинності нарахування. Якщо говорити цинічно – ті підставились і виставили рахунки з порушенням і законів, і 630-ї постанови КМУ. Рахунки виставлені за 39 днів, що є грубим порушенням.

Є абсолютно законні й моральні підстави вимагати тотальної перевірки – хто, кому і за що платить?! Є шанс зажадати знімати показання тільки разом з вами. Є шанс змусити їх зробити повний аудит тарифу.
Зрештою, є абсолютно законна можливість отримати розстрочку, виграти на курсі, розтягнути і реструктуризувати платежі тощо.

Пені і штрафи – незаконні, стягнення на майно можна лише при сумі 60 тис грн. Гройсман обіцяв розстрочку і обдурив. Коротше, причин – валом. Та й Кличка пора опустити на землю і включити у вирішення наших проблем.

А ось нижче приклад двох платіжок за грудень 2015 і 2016, що розрізняються в 2,5 раза за спожитими Ггкал.

Киянам порадили не платити за опалення - image kvyt on https://kyivtime.co.ua

Господарі поки що не знають, що робити. Заяв поки що не пишуть, бояться. А як же ви за свої права збираєтеся боротися, Кияни?!

Проте, у дітей-школярів запитайте, як таке може бути – вони посміються, думаю.

Як це зробити практично? Напишіть для початку письмову заяву з проханням дати вам повну розшифровку періоду, показань системи обліку, підтверджених актом. Можете додати заяву з проханням не надавати вам послугу без можливості регулювання її споживання.

Нехай чітко покажуть повний метраж приміщень, на який ділиться постачання тепла, наприклад.
Запевняю вас: кілька тисяч Киян під стінами КМДА або “Київенерго” в потрібний момент миттю протверезять будь-якого чиновника чи власника “Київенерго”.»

Як відомо, переважна більшість киян обурена надзвичайно високими тарифами на опалення за низької якості послуг. У багатьох випадках люди просто не можуть сплатити за опалення, при цьому температура повітря у квартирах не завжди вища за 18-19 градусів.

Євген Шкодун

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment