Кличко: У 2017 році в Києві відремонтовано рекордних 302 км доріг

Кличко: У 2017 році в Києві відремонтовано рекордних 302 км доріг - image vX4LevnV on https://kyivtime.co.ua

Столична влада виконала амбітне завдання і цього року відремонтовано в Києві рекордних 302 км доріг і проїздів. І наступного року темпів зменшувати не будуть.

Про це інформує прес-служба Київського міського голови Віталія Кличка.

“Цього року Київ – лідер серед українських міст за темпами й обсягами ремонту доріг. Кияни це побачили. Ми робили все, щоб проінформувати жителів міста, де проходять ремонти і як краще об’їхати ці ділянки. У цьому році ми виділили набагато більш коштів на ремонт і поставили собі дуже амбітне завдання – відремонтувати 300 км доріг. Наприкінці дорожньо-будівельного сезону я запитав керівництво департаменту транспорту й “Київавтодору” про виконані роботи й можу сказати, що в цьому році було зроблено майже 302 км доріг – це як ключові магістралі, так і міжквартальні проїзди”, – зазначив Віталій Кличко в ефірі ТРК “Київ”.

Мер зазначив, що в 2017 були, зокрема, відремонтовані в рамках реконструкції і капітального ремонту 25 об’єктів, де не тільки поклали новий асфальт, але і встановили нове освітлення, огорожу і облаштували нові тротуари.

Кличко зазначив, що міська влада також визначила важливим ремонт міжквартальних проїздів, адже біля багатьох будинків в столиці асфальт не перекладали 20-30 років.

“У цьому році ми відремонтували понад 280 внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій – на це виділили майже 137 млн грн”, – зазначив Київський міський голова.

Також мер зазначив, що в Києві облаштовують інноваційні пішохідні переходи для безпечного перетину проїжджої частини пішоходами (14 переходів на бруківці з червоно-білих ФЕМ і 57 підвищених пішохідних переходів). Крім того, активно триває програма нанесення розмітки нерегульованих пішохідних переходів червоно-білим пластиком – таких у столиці більше 200.

“Не дивлячись на складну ситуацію з бюджетом і той факт, що у Києва забирають 60% ПДФО, ми знаходимо кошти, щоб ремонтувати дороги і приводити столичні вулиці до європейських стандартів. У наступному році ми ні в якому разі не будемо зменшувати обсяги робіт. І через 3-4 роки Київ кардинально зміниться – ключові дороги і вулиці повинні відповідати європейським стандартам!”, – зазначив Віталій Кличко.

Уже навесні, зазначив мер, при сприятливих погодних умовах, будуть активно продовжені роботи на перехідних об’єктах (вулицях Олени Теліги, Сім’ї Кульженко (колишня Петра Дегтяренка), Алма-Атинській з шляхопроводом через трамвайні колії, Віфлеємської, Володимирській, Набережному шосе, 2-х потужних транспортних розв’язках – на перетині просп. Комарова та вул. Вацлава Гавела). Крім того, в 2018 році планується капітальний ремонт бульвару Вернадського, проспектів Тичини, Бандери і Палладіна, Дарницької площі, вулиць Академіка Туполєва, Заболотного, Довженко, Федорова, моста Метро через Русанівську протоку та багатьох інших об’єктів.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment