Гонтарева і Рожкова мають відповісти перед законом за свої злочини, – Рабинович про акцію протесту

Партія «За життя» готує безстрокову акцію протесту з метою відставки та притягнення до відповідальності голови Національного банку Валерія Гонтаревої і її заступниці Катерини Рожкової.

Про це розповів народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна», інформує КиївПравда.

«Якщо намагатися виводити нашу економіку на ринкові рейки, приймати нормальні закони, ми все одно впремося в нашу всеукраїнську фінансову систему, якою управляють Гонтарева і її напарниця Рожкова. На них відкриті з десяток кримінальних справ, але вони чомусь недоторканні в нашій країні. Позитивні зміни в економіці країни повинні початися з Нацбанку, куди повинні прийти нормальні люди, а не шахраї, які знекровили нашу систему, викрали мільярди і сидять спокійно за кордоном, та ще й називають себе реформаторами!» – заявив Рабинович.

Як повідомив політик, у Національного антикорупційного бюро (НАБУ) є всі необхідні докази злочинної діяльності Рожкової.

«У НАБУ навіть є вже є всі необхідні «плівки», на яких вся країна чує, як Рожкова вимагає у російських банків: «Мені два мільйончики!» або «Мені потрібно п’ять мільйончиків!», а потім вимовляє це знамените «вау!», коли їй на рахунок падають гроші… це ж народні грошики, це бізнес на крові і нещастях!.. і це чомусь у нас не вважається злочином!» – обурився лідер партії «За життя».

За його словами, партія «За життя» планує в найближчий час почати безстрокову акцію протесту з метою відставки та притягнення до відповідальності Гонтаревої і Рожкової.

«У найближчий час на партійних зборах ми будемо вирішувати питання про підготовку партії «За життя» на початок безстрокової акції у Нацбанку і біля будівлі уряду, яка не закінчиться до тих пір, поки «відпочиваючому» голові правління НБУ не знайдуть гідну заміну, а Гонтарева і Рожкова не підуть у в’язницю за обвалення національної валюти. Все має бути за законом – необхідно кримінальну справу і розслідування», – підкреслив народний депутат.

Він також закликав всі обласні організації партії «За життя» приєднатися до акції в столиці.

«Сьогодні нічого в цьому плані вирішенням питання про роботу Нацбанку немає. Наша акція «Гонтареву і Рожкову – геть!», підкреслюю, буде безстроковою, і ми будемо стояти там, доки не доб’ємося рішення по Гонтаревій. Закликаю всі наші обласні організації приєднатися до акції в Києві. Ми будемо стояти за наші права. Ми не будемо робити революцію, але будемо тиснути на них, поки вони не зрозуміють, що народ їх ненавидить, що за злочини треба відповідати по закону, тим більше, злочину в такий важкий для країни час! Без цього кроку всі розмови про боротьбу з корупцією – порожні слова!» – резюмував Вадим Рабинович.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: