Фахівці підрахували, скільки українцям коштуватиме відпочинок на Адріатиці

Почалося літо, і українці все активніше шукають, де відпочити. Традиційно відпочинком для більшості наших співгромадян вважається поїздка “на море”.

Фахівці підрахували, скільки українцям коштуватиме відпочинок на Адріатиці - image makarska-rivijera on https://kyivtime.co.ua

Вітчизняні моря поки що не можуть запропонувати якісного сервісу, тож українці все частіше позирають за межі країни.

Фахівці туристичної сфери дослідили, скільки українцям коштуватиме відпочинок на узбережжі Адріатики – в Хорватії, Боснії і Герцеговині та Чорногорії.

Найдешевший поки що відпочинок у Неумі та біля нього – це в Боснії і Герцеговині. Семиденне проживання у квартирі чи будиночку в Неумі для сім’ї з чотирьох осіб коштуватиме всього 400 євро. Звичайно, до цього слід додавати вартість трансферу до місця відпочинку. Проживання з харчуванням коштуватиме дорожче на 100-150 євро.

Причому боснійські колеги інформують, що на відміну від готелів, де вільних місць майже немає, у приватних апартаментах Неума поки що можна знайти непогані пропозиції.

Плюс такого відпочинку – з українським біометричним паспортом або шенгенською візою можна відвідати сусідні Хорватію і Чорногорію, при цьому витратити на проживання менше грошей, ніж у цих двох країнах.

У Хорватії сім днів на чотирьох “з’їдять” від 750 (якщо дуже пощастить) до 2 тис. євро – і це не межа. Скажімо, звичайні апартаменти середнього класу обійдуться десь у 1000 євро на тиждень, номер же в готелі – майже 1500.

Одним з найдорожчих напрямків залишається Макарська рив’єра – за сім днів у готелі сім’я з чотирьох осіб може заплатити й до 2000 євро.

Що ж до Чорногорії – у нас чомусь вважається, що там значно дешевше, ніж у Хорватії. Між тим, фахівці туристичної галузі попереджають: це хибна думка. Лише в деяких місцях на чорногорському узбережжі вартість проживання наближається до найдешевших пропозицій. А в популярних населених пунктах ціни цілком відповідні хорватським.

Найдешевшу пропозицію у Чорногорії знайдено за 350 євро на сім днів для чотирьох осіб. Це невеличке містечко (хоча де в Чорногорії великі міста?..) Ульцинь. У Будві проживання вже забере в середньому 700 євро на сім днів. Чотиризірковий номер коштуватиме під 800 євро за тиждень.

Турагенції з узбережжя Адріатики очікують цього року найвищу за останні роки кількість гостей з України. А де відпочиватимете ви?

За темою:

Leave a Comment