Експерт пояснив, навіщо Рабиновичу громадянство Камбоджі й чому він може стати її прем’єром

Експерт пояснив, навіщо Рабиновичу громадянство Камбоджі й чому він може стати її прем'єром - image 1-1 on http://kyivtime.co.ua

Лідер партії «За життя» Вадим Рабинович може стати прем’єр-міністром Камбоджі.

Про це заявив політичний експерт Микола Спиридонов на сторінці в соціальній мережі Facebook, коментуючи новину про те, що український народний депутат отримав громадянство цієї азіатської країни.

Експерт зазначив, що оприлюднена раніше в ЗМІ інформація про нібито наявне в Рабиновича громадянство Камбоджі «звучить правдоподібно», оскільки ґрунтується на даних, наданих його політичними опонентами.

«Ви запитаєте: навіщо Рабиновичу паспорт Камбоджі? Мені здається досить імовірним, що він спробує побудувати там своє політичне майбутнє. І у нього є всі шанси – чому ні? Адже, якщо взяти Україну, – до нас постійно приїжджають спробувати щастя політики з-за кордону. З Грузії, з Польщі, з країн Балтії, навіть зі США. Здається, така помітна політична фігура, як Рабинович, цілком може розраховувати в Камбоджі, як мінімум, на пост прем’єр-міністра!» – впевнений Микола Спиридонов.

За його словами, ще одним аргументом на користь того, що лідер партії «За життя» планує претендувати на високу посаду в Камбоджі, може служити той факт, що паспорт цієї країни він отримав «заздалегідь» – за повідомленнями ЗМІ, нібито ще в 2015 році.

Експерт пояснив, навіщо Рабиновичу громадянство Камбоджі й чому він може стати її прем'єром - image 1_Gfc3X1U on http://kyivtime.co.ua

«Причому, тут все враховано: якщо вже до нас приїжджали «варяги» без громадянства України, отримували спершу високі пости, а потім вже паспорти, то Рабинович з його дворічним камбоджійським «стажем» може сміливо претендувати в цій країні на найвищу посаду! Гаразд, на другу в державі – формально кхмерами править король, але з заняттям трону, мабуть, у нашого співвітчизника все-таки можуть виникнути проблеми. А ось пост прем’єра – звучить дуже правдоподібно», – констатував політолог.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: