«Динамо» знову викрили на підробці документів

Київське “Динамо” знову опинилося в епіцентрі футбольного скандалу.

Клуб незаконно пройшов атестацію в ФФУ, приховавши інформацію про заборгованість і надавши неправдиву звітність.

Як стало відомо, ФК “Динамо” Київ досі не виплатив “Базелю” повну суму трансферу за Драговича й Гонсалеса – 4 300 000 євро. Сума прострочена понад 180 днів, її виявили під час аудиту УЄФА, який проводять у всіх клубах. Станом на 31 березня цього року заборгованість склала 1 500 000 євро.

УЄФА вже звернулося до Федерації з листом, де сказано про стурбованість тим, що кияни отримали ліцензію на участь у змаганнях. Одначе причина цього викладена вище – документів про борги клуб просто не надав.

Якщо підробку буде доведена, “Динамо” можуть знову виключити з єврокубків – так як це було 20 років тому після “шубного скандалу Лопеса Ньєто”.

До речі, історія з трансферною заборгованістю – це вже не перший інцидент навколо братів Суркісів і “Динамо” за останній час.

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс виступив проти проведення матчів української Прем’єр-ліги в Маріуполі, заявивши, що там небезпечно. Таким чином, “Динамо” стала єдиною командою УПЛ, яка відмовилася їхати на гру, посилаючись на відсутність гарантій безпеки.

Як повідомлялося раніше, 4 жовтня Григорій Суркіс став фігурантом кримінальної справи. У Печерському суді Києва відкрили кримінальне провадження на Григорія Суркіса. Його підозрюють в підробці документів. В УЄФА зараз проводять перевірку – на основі чого Суркіс був переобраний в 2015-му році на другу каденцію.

Колективних листів членів ФФУ або Виконкому ФФУ на його висунення (обов’язкова умова) зараз не виявлено. У разі підтвердження фальсифікації документів, Григорій Суркіс буде виключений зі структури УЄФА.

За темою:

Leave a Comment