Українські школярі навчаються у двомовній системі освіти, – дослідження

Українські школярі навчаються у двомовній системі освіти, – дослідження - image 1fa56b71f63a3bb2 on http://kyivtime.co.ua

Мовний портрет столичних підлітків на підставі спостережень за ними у школі й аналізу їхньої мовної поведінки склала старший науковий співробітник Інституту української мови НАН України Оксана Данилевська.

Read More

Українській молоді пропонують оплачувану поїздку до Лондона

Українські школярі навчаються у двомовній системі освіти, – дослідження - image london-2960812 on http://kyivtime.co.ua

До 28 лютого триває конкурсний відбір на програму LEAD, учасники якої мають змогу провести два тижні у Лондоні та навчитись реалізовувати соціально значущі проекти.

Read More

Забужко стала на захист «російськомовних українців»

Українські школярі навчаються у двомовній системі освіти, – дослідження - image zabu on http://kyivtime.co.ua

Чуємо ми тільки підпертих Путіним “представників колоніальної адміністрації” різних мастей, які наполягають на подальшому утриманні свого привілейованого становища.

Read More

Наступного року українців чекає нове підвищення тарифів на електрику

Українські школярі навчаються у двомовній системі освіти, – дослідження - image tarifu-na-elektroenergiyu on http://kyivtime.co.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує у 2018 році підвищити ціну електроенергії.

Read More

В Оболонському суді триває засідання у справі про держзраду Януковича (ОНЛАЙН)

Українські школярі навчаються у двомовній системі освіти, – дослідження - image 1417200859_yanik on http://kyivtime.co.ua

В Оболонському районному суді Києва відбувається розгляд справи про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича.

Read More