«Бувай, Берліне»: австралійці назвали Київ найкрутішим містом Європи

Австралійське видання Escape опублікувало статтю про Київ, в якій назвало українську столицю місцем, яке впевнено дає фору Берліну. Публікуємо повний переклад матеріалу.

«Бувай, Берліне»: австралійці назвали Київ найкрутішим містом Європи - image 2195614269264627511451285227n on https://kyivtime.co.ua

Забудьте про Берлін. Тепер є інша столиця, яка претендує на корону крутості. Зараз, коли Україна ще на крок наблизилася до членства в ЄС, саме час досліджувати архітектурне багатство і богемне життя Києва з мінімальним бюджетом.

Стріт-арт

На вулицях Києва розгортається новий вид революції. Вуличне мистецтво завоювало серця місцевих жителів, забризкавши яскравими кольоровими плямами місцеву традиційну архітектуру. Не тільки українські, а й всесвітньо відомі художники перетворюють чисті полотна міста величезними яскравими муралами – від центру й до околиць.

Художній проект ArtUnitedUs сприяє постійному  оновленню Києва, чия багата історія наповнена вторгненнями і схильна до впливу православних традицій. Ця ініціатива  – найбільший на планеті урбаністичний арт-проект, в рамках якого вже створили понад 200 муралів на тему миру в усьому світі.

«Бувай, Берліне»: австралійці назвали Київ найкрутішим містом Європи - image b1baabd7f36ce66fc841dfa7afefa725 on https://kyivtime.co.ua

Міські парки

Забудьте про людні місця, ідіть кролячою норою до прихованого від очей парку, розташованого в центрі Києва на Старокиївській горі, і опинитеся в країні чудес. Пейзажна алея – це грайлива утопія для молодих душею, з дуже красивими кольоровими мозаїками, арт-лавками і бунтарським статуями, створеними за мотивами світових пам’яток (згадайте “Хлопчика, що пісяє” в Брюсселі).

Тут цікаво не тільки дорослим, але й дітям, для яких спорудили знамениту ігровий майданчик, що оспівує персонажів “Аліси в країні чудес”. Місцеві жителі люблять цей парк за розслаблюючу атмосферу, талановитих вуличних музикантів, і, звичайно ж, за бездоганні види на історичний Київ і Дніпро.

«Бувай, Берліне»: австралійці назвали Київ найкрутішим містом Європи - image 66b5524af647ad953e61e1f4146_1 on https://kyivtime.co.ua

Розкішне (і дешеве) нічне життя

Круте й класне нічне життя кипить не тільки в Берліні. Київ – батьківщина безлічі прихованих скарбів, включаючи “Спотикач”, тематичний ресторан у стилі радянського ретро, ​​де подають осучаснені традиційні страви (як щодо кольорових пельменів?) В поєднанні з довгим списком наливок і коктейлів на основі горілки.

І тільки небо є межею для тих, хто проводить ночі на даху Barbara Bar, закладу, де у будь-якого хіпстера слинки течуть при вигляді кітчевого декору і коктейлів для тих, кому подобається жити (і пити) нестандартно.

Дешева їжа

Економте гривні й отримуйте неповторний місцевий досвід, відвідуючи “Пузату хату”, ресторани мережі швидкого харчування. Не лякайтеся мережевого статусу цих закладів – кожне з них має унікальний інтер’єр в сільському стилі.Тут ви відчуєте себе в справжньому українському селі. Наповнюйте піднос (і шлунок) популярними українськими та російськими класичними стравами – від салату до десерту. Копійчані ціни не дозволять довго вагатися.

Осучаснені простори

Архітектура може не змінюватися століттями, але культура на місці не стоїть. Клуб Closer, розташований на Подолі (популярний район), – не просто одне з найкращих в Європі місць, де грають хаус і техно. Відчуйте себе частиною андерграунду на цій осучасненій старої фабриці, де проводяться живі концерти, художні виставки, лекції, фестивалі та вечірки.

Райський острів

Київ і його Труханів острів доводять: не обов’язково бути прибережним містом, щоб мати відмінне місце для відпочинку біля води. Пройдіться в неділю по Паркового мосту (він же Пішохідний), пориньте в атмосферу міста і розслаблено подихайте, катайтеся по острову на велосипеді або займіться водними видами спорту.

За темою:

Leave a Comment